Fakturowanie z elementami obsługi programu komputerowego
Zapisy wkrótce
Sprawdź
Tryb: dziennie, wieczorowo
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 30h

Faktury to jedne z najważniejszych dokumentów w firmie. Perspektywy pracy są duże i już w tydzień można być specjalistą od faktur, dzięki kompleksowemu szkoleniu. Kurs fakturowanie z elementami obsługi programu komputerowego to łącznie 30 godzin dydaktycznych nauki.  Szkolenie składa się z wykładów oraz warsztatów komputerowych. Teoria obejmuje szeroko pojęte zagadnienia związane z fakturowaniem. Poruszane są między innymi takie kwestie jak: obowiązkowe elementy na fakturze, terminy wystawiania, split payment, noty, faktury korygujące, błędy na fakturach i ich konsekwencje. Natomiast podczas zajęć praktycznych kursanci poznają najpopularniejsze oprogramowanie do wystawiania i obsługi faktur. Kurs skierowany jest do osób, które już pracują w magazynach, działach księgowych, biurach i chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz do osób, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Polecane dla

kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zapisy wkrótce

Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?