Obrót nieruchomościami na rynku wtórnym w pigułce
Zapisy wkrótce
Sprawdź
Tryb: online (dziennie, wieczorowo)
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 16h

Nieruchomość to inwestycja, która chroni pieniądz przed inflacją i jest sposobem na dodatkowy dochód. Możliwości jest dużo, jak choćby najem czy kupno, remont i sprzedaż po adekwatnej cenie. Dlatego warto poznać rynek nieruchomości, zwłaszcza że można to zrobić na krótkim kursie. Krótkoterminowy kurs Obrót nieruchomościami na rynku wtórnym składa się z 16 godzin dydaktycznych wykładów. Jest prawdziwą skarbnicą wiedzy o nieruchomościach z rynku wtórnego zarówno kupnie jak i sprzedaży. Klient i sprzedawca często nie zdają sobie sprawy z tego, jak łatwo można podnieść cenę nieruchomości bądź wynegocjować lepszą – w zależności od tego, po której stronie się stoi – o tym mowa na kursie. Poruszane są też ważne kwestie związane z dokumentacją, formalnościami, kosztami zarówno po stronie kupującego jak i sprzedawcy. Poza tym, jak kupić nieruchomość bez wad prawnych i technicznych, jak negocjować i jakie są plusy i minusy korzystania z usług pośrednika. Kurs Obrót nieruchomościami na rynku wtórnym jest świetnym sposobem na wejście w ten rynek. Skierowany jest do osób, które chcą pracować w branży nieruchomości, zamierzają inwestować albo chcą sprzedać mieszkanie z zyskiem/kupić w atrakcyjnej cenie.

Polecane dla

kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zapisy wkrótce

Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?