Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, wciąż możesz nauczyć się nowego fachu i rozwijać swoją pasję. W ofercie edukacyjnej naszej szkoły policealnej proponujemy słuchaczom przygotowanie do pełnienia pożądanych obecnie oraz popularnych zawodów. Interesuje Cię praca z ludźmi? Lubisz opiekować się innymi? A może masz zdolności manualne i chętnie wykorzystujesz je do tworzenia pięknych ozdób? Zapraszamy do nas!

Zawody w szkole policealnej

Prowadzimy zajęcia na kilkunastu interesujących kierunkach, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na chętnie wybierane szkolenia dla techników: usług pocztowych i finansowych, administracyjnych, archiwistycznych czy związanych z BHP. Ponadto, uczymy techników ochrony fizycznej oraz zaangażowanych miłośników zdrowego trybu życia i podróżowania – techników tzw. turystyki wiejskiej. Jeśli pasjonujesz się kwiatami, polecamy z kolei kierunek taki, jak florystyka!

W spisie oferty kursów zawodowych nie sposób pominąć również przyszłych pracowników Domów Spokojnej Starości, Pomocy Społecznej czy opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Osoby, których powołaniem jest wspieranie innych, w naszej szkole mogą należycie się do tego przygotować ucząc się podstaw psychologii, odpowiedniego zachowania i zasad bezpiecznej opieki nad chorymi.

Tryb nauki zaocznej

Oferowane przez nas systemy nauczania po zakończeniu liceum, odbywają się w trybie zaocznym. Oznacza to, że słuchacze spotykają się na tzw. zjazdach edukacyjnych w wyznaczone weekendy. Nauka odbywa się według podanego wcześniej planu zajęć w ciągu dwóch dni. Całość naszych kursów trwa natomiast od 1 do 2 lat, w zależności od kierunku i specyficznych wymagań programowych dotyczących pełnego przygotowania osoby do wykonywania danego zawodu.

Zasady przyjęcia do szkoły

Nasza szkoła policealna charakteryzuje się prostotą w naborze słuchaczy, jak i otwartością na każdą osobę, która ukończyła liceum. Aby dostać się na wybrany kierunek nie trzeba mieć zdanej matury. Ponadto, nie pobieramy od uczestników naszych szkoleń zawodowych, żadnych opłat. Nauka na wszystkich programach jest całkowicie bezpłatna.

Wygoda i komfort słuchaczy

Warto podkreślić, że szkoły policealne charakteryzują się tym, że sposób edukacji przebiega w zgodzie rozmaitymi potrzebami osób uczących się. Spotkania w weekendy pozwalają słuchaczom bez przeszkód uczęszczać do pracy, zajmować się prywatnymi sprawami, rodziną i dziećmi. Brak opłat za naukę wspiera również ich budżet i pozwala swobodnie oddawać się swojej pasji i szlifowaniu umiejętności zawodowych.

Edukacja po liceum

Zapraszamy naszych przyszłych słuchaczy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej szkoły, także pod kątem miejsc, w których posiadamy placówki. Siedziby znajdują się w wielu miastach na terenie kraju, co sprzyja osobom bez możliwości dojazdu do większych aglomeracji. Edukację można podjąć tym samym w Bydgoszczy, Chojnicach, Ełku, Głogowie, Grudziądzu, Kutnie, Nysie, Otwocku, Ostródzie, Płocku, Tczewie, Wałbrzychu, Włocławku, Wyszkowie czy w Zawierciu. Aby zapisać się do szkoły policealnej, wystarczy zadzwonić pod numer telefoniczny sekretariatu w danej placówce, podany na dole strony.