Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Kierunki Zawodowe

Zapoznaj się z naszą ofertą kierunków zawodowych w Szkole Policealnej.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
arrow down

Oferta kierunków zawodowych w Szkole Policealnej.

Nasza Szkoła Policealna oferuje szeroki wybór kierunków, dzięki którym nauczysz się nowego zawodu i rozwiniesz swoje umiejętności. Wśród nich coś dla siebie znajdą osoby chcące zająć się profesjonalną opieką nad dziećmi, nauczyć się tworzenia niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych czy zdobyć zawód technika usług kosmetycznych lub administracji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Szkoły Policealnej, która gwarantuje zdobycie nowego zawodu.

Studium policealne – nasze kierunki

Ofertę kierujemy do osób, które ukończyły naukę w liceum. Aby wziąć udział w spotkaniach nie trzeba mieć zdanej matury. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, dlatego są doskonałym rozwiązaniem dla osób pracujących. W zależności od wybranego kursu zajęcia trwają od roku do dwóch lat.

Kierunki, jakie oferujemy w naszej szkole to szeroki wybór najbardziej popularnych i aktualnie pożądanych na rynku profesji. Proponujemy wśród nich kursy w takich zawodach jak: asystent osoby niepełnosprawnej, florysta, opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskowa, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej. W ofercie naszej Szkoły Policealnej nie zabrakło także bardziej technicznych kursów nastawionych na zdobycie fachu w zawodzie technika: administracji, archiwisty, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony fizycznej osób i mienia, optyka, usług kosmetycznych, usług pocztowych i finansowych.

Dzięki nim nie musisz kończyć studiów, aby móc pochwalić się wysokimi kwalifikacjami, które otworzą przed Tobą zupełnie nową ścieżkę zawodową. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię kierunek i będziesz uczęszczał na zajęcia w trybie zdalnym, aby móc piąć się po kolejnych szczeblach swojej kariery. Doskonale wiemy, że sytuacja na rynku pracy jest dynamiczna, dlatego nasza oferta jest stale dopasowywana do aktualnych potrzeb. Dzięki ukończeniu jednego z proponowanych przez nas szkoleń masz pewność, że z łatwością znajdziesz pracę w wybranej przez Ciebie branży.

Niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, wciąż możesz nauczyć się nowego fachu i rozwijać swoją pasję. W ofercie edukacyjnej nasza szkoła policealna proponuje słuchaczom przygotowanie do pełnienia pożądanych obecnie oraz popularnych zawodów. Interesuje Cię praca z ludźmi? Lubisz opiekować się innymi? A może masz zdolności manualne i chętnie wykorzystujesz je do tworzenia pięknych ozdób? Zapraszamy do nas!

Szkoła policealna – Kierunki

Prowadzimy zajęcia na kilkunastu interesujących kierunkach, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na chętnie wybierane szkolenia dla techników: usług pocztowych i finansowych, administracyjnych, archiwistycznych czy związanych z BHP. Jeśli pasjonujesz się kwiatami, polecamy z kolei kierunek taki, jak florystyka!

W spisie oferty kursów zawodowych nie sposób pominąć również przyszłych pracowników Domów Spokojnej Starości, Pomocy Społecznej czy opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Osoby, których powołaniem jest wspieranie innych, w naszej szkole mogą należycie się do tego przygotować ucząc się podstaw psychologii, odpowiedniego zachowania i zasad bezpiecznej opieki nad chorymi.

Tryb nauki zaocznej w szkole policealnej

Oferowane przez nas systemy nauczania po zakończeniu liceum, odbywają się w trybie zaocznym. Oznacza to, że słuchacze spotykają się na tzw. zjazdach edukacyjnych w wyznaczone weekendy. Nauka odbywa się według podanego wcześniej planu zajęć w ciągu dwóch dni. Całość naszych kursów trwa natomiast od 1 do 2 lat, w zależności od kierunku i specyficznych wymagań programowych dotyczących pełnego przygotowania osoby do wykonywania danego zawodu.

Zasady przyjęcia do szkoły policealnej

Nasza szkoła policealna charakteryzuje się prostotą w naborze słuchaczy, jak i otwartością na każdą osobę, która ukończyła liceum. Aby dostać się na wybrany kierunek nie trzeba mieć zdanej matury.

Wygoda i komfort słuchaczy

Warto podkreślić, że szkoła policealna charakteryzuje się tym, że sposób edukacji przebiega w zgodzie rozmaitymi potrzebami osób uczących się. Spotkania w weekendy pozwalają słuchaczom bez przeszkód uczęszczać do pracy, zajmować się prywatnymi sprawami, rodziną i dziećmi.

Edukacja po liceum

Zapraszamy naszych przyszłych słuchaczy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej szkoły policealnej, także pod kątem miejsc, w których posiadamy placówki. Siedziby znajdują się w wielu miastach na terenie kraju, co sprzyja osobom bez możliwości dojazdu do większych aglomeracji. Edukację można podjąć tym samym w Bydgoszczy, Chojnicach, Ełku, Głogowie, Grudziądzu, Kutnie, Nysie, Otwocku, Ostródzie, Płocku, Tczewie, Wałbrzychu, Włocławku, Wyszkowie czy w Zawierciu. Aby zapisać się do szkoły policealnej, wystarczy zadzwonić pod numer telefoniczny sekretariatu w danej placówce, podany na dole strony.