Transport drogowy rzeczy i/lub osób
Zapisy wkrótce
Sprawdź
Tryb: online (dziennie, wieczorowo)
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 50h

Jeśli chcesz pracować w branży transportowej lub marzysz o założeniu własnej działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego to jesteś w dobrym miejscu. Pierwszym krokiem do spełnienia Twoich celów będzie nasz kurs, który przygotuje Cię do zdania państwowego egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym rzeczy i/lub osób. Następnie możesz uzyskać licencje/zezwolenie na wykonywanie transportu drogowego osób lub rzeczy oraz licencje spedytora, która jest niezbędna do prowadzenia działalności w tej dziedzinie. Na kursie poznasz zagadnienia, które znajdą się na egzaminie z zakresu prawa, zarządzania, aspektów technicznych oraz bezpieczeństwa drogowego. Zostaniesz również przygotowany do rozwiązania zadań praktycznych. Ale co najważniejsze będziesz przygotowany na pracę w ciągle rozwijającej się branży, z dużymi perspektywami. Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, zaczynającym swoją przygodę polecamy również kurs Mała przedsiębiorczość (zakładanie firmy), który pomoże Ci w formalnych kwestiach otwierania działalności gospodarczej.

Polecane dla

• Kierowców zawodowych
  • Osób pracujących w transporcie i spedycji
  • Przedsiębiorców marzących o własnej działalności transportowej
  • Managerów i osób zarządzających transportem
  • Osób chcących uzyskać zezwolenie/licencje na transport

dodatkowe

• Pełnoletność
  • Komputer
  • Stabilne łącze internetowe
  • Przeglądarka
  • Mikrofon/słuchawki

Wybierz swój plan

Standard

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Wybierz

Słuchacz*

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Dla aktywnego
słuchacza Szkoły Pascal

Dla aktywnego
kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zapisy wkrótce

Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?