Zarezerwuj miejsce ON-LINE
Język niemiecki dla branży medycznej
Zapisy wkrótce
Sprawdź
Tryb: online (dziennie, wieczorowo)
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 40h

Perspektywy pracy w zawodach medycznych w Niemczech są kuszącą alternatywą dla pracy w Polsce. W tym celu przygotowany został kompleksowy kurs dla osób, które chcą pracować w krajach niemieckojęzycznych w zawodach medycznych. Krótkoterminowy kurs języka niemieckiego dla pracowników branży medycznej składa się z 40 godzin dydaktycznych intensywnej nauki. Kursanci poznają słownictwo z zakresu anatomii człowieka, żywienia, pracy, zdrowia. Podczas wykładów poruszane są istotne kwestie związane z podstawowymi zasadami funkcjonowania służby zdrowia. Praktyka jest zaś poznaniem słownictwa ze specjalistycznego języka medycznego. Kurs kładzie nacisk na aktywne słuchanie, czytanie, rozumienie ze słuchu, obycie z językiem niemieckim. W trakcie zajęć jest czas na rozmowy z lektorem. Kurs skierowany jest do osób, które pracują w zawodach medycznych i planują wyjazd do krajów niemieckojęzycznych.

Polecane dla

  • Pracowników służby zdrowia m.in. ratowników medycznych, pielęgniarek
  • Absolwentów kierunków m.in.: opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, asystent medyczny, rejestratorka medyczna, sekretarka medyczna.

Wymagania
dodatkowe

  • Pełnoletność
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2
  • Komputer
  • Stabilne łącze internetowe
  • Przeglądarka
  • Mikrofon/słuchawki

Wybierz swój plan

Standard

599

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Wybierz

Słuchacz*

539

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Dla aktywnego
słuchacza Szkoły Pascal

Dla aktywnego
kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zapisy wkrótce


Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?