Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Znajdź pracę
swoich marzeń

Jesteśmy jedną z największych firm w branży edukacyjnej. W naszej Firmie znajdziesz przestrzeń do rozwoju, kreatywności oraz realizacji swoich zawodowych ambicji.

Praca w
25 oddziałach
Szkolenia
i rozwój
zawodowy

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić razem.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, zespołowe podejście do pracy oraz możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia poprzez uczestnictwo w szkoleniach i projektach.
Nasze projekty to wyzwania dla naszego zespołu, dlatego poszukujemy osób, które cenią sobie wyzwania i rozwój zawodowy.
Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy, nie czekaj i wyślij swoją kandydaturę już dziś.
Zależy nam na znalezieniu osób, które z pasją i zaangażowaniem będą działać na rzecz naszej firmy i pomagać w jej rozwoju. Oferujemy możliwość pracy w różnych dziedzinach i sektorach, w zależności od Twoich zainteresowań i umiejętności.

Aktualne oferty pracy

Do naszego zespołu poszukujemy nie tylko nauczycieli, ale również osób na stanowisko: sekretarz szkoły, dyrektor szkoły dla dorosłych. Zapoznaj się z naszymi ofertami i zobacz czy znajdziesz coś dla siebie.
Jeśli chcesz zobaczyć jak się pracuje w wyjątkowej firmie edukacyjnej – zapraszamy do nas!

Dyrektor szkoły dla dorosłych

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki.
  • Zatrudnianie kadry pedagogicznej.
  • Rozliczanie czasu pracy podległej kadry.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania.
  • Nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem placówki.
  • Organizacja i nadzór nad egzaminami przy współpracy z OKE.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy.
  • Dyspozycyjność /praca również w weekendy.
  • Znajomość prawa oświatowego.
  • Przygotowanie pedagogiczne.
  • Stopień awansu zawodowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę (cały lub dla nauczyciela czynnego zawodowo pół etatu).
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop.
  • Nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne.
  • Motywujące wynagrodzenie.
  • Szeroki system premiowania.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży.

Dostępne miasta:

  • Bydgoszcz
  • Chojnice
  • Częstochowa
  • Ełk
  • Gdańsk
  • Głogów
  • Gorzów Wielkopolski
  • Grudziądz
  • Kraków
  • Kutno
  • Legnica
  • Leszno
  • Lubin
  • Nysa
  • Ostróda
  • Otwock
  • Płock
  • Poznań
  • Tczew
  • Wałbrzych
  • Warszawa
  • Włocławek
  • Wyszków
  • Zawiercie
Nauczyciel

Dostępne oferty:

Nauczyciel przedmiotów zawodowych

  • Asystentka medyczna
  • Higienistka stomatologiczna
  • Opiekun Medyczny
  • Podolog
  • Protetyk słuchu
  • Technik dentystyczny
  • Technik farmaceutyczny
  • Technik masażysta
  • Technik ortopeda
  • Technik sterylizacji medycznej
  • Terapeuta zajęciowy
  • Technik usług kosmetycznych
  • Opiekunka środowiskowa
  • Technik optyk
  • Asystent osoby niepełnosprawnej
  • Technik ochrony fizycznej osób i mienia
  • Technik usług pocztowych i finansowych
  • Florysta
  • Technik BHP
  • Opiekun domu pomocy społecznej
  • Technik administracji
  • Technik archiwista
  • Opiekun osoby starszej

Nauczyciel przedmiotów ogólnokształcących

  • J.polski
  • J.angielski
  • Historia
  • Wiedza o społeczeństwie
  • Podstawy przedsiębiorczości
  • Geografia
  • Biologia
  • Chemia
  • Fizyka
  • Matematyka
  • Informatyka

Wymagania:

  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nauczyciela
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Zapewniamy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno – prawną
  • Dodatkową pracę w niepełnym wymiarze godzin (głównie w weekendy)
  • Praca w miłej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bydgoszcz
  • Chojnice
  • Ełk
  • Gdańsk
  • Głogów
  • Grudziądz
  • Kraków
  • Kutno
  • Legnica
  • Leszno
  • Lubin
  • Nysa
  • Ostróda
  • Otwock
  • Płock
  • Poznań
  • Tczew
  • Wałbrzych
  • Warszawa
  • Włocławek
  • Wyszków
  • Zawiercie
Pracownik biurowy - Sekretarz szkoły

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Tworzenie i realizowanie strategii marketingowej
  • Profesjonalny dobór rozwiązań do potrzeb klientów
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i planowanie aktywności wobec klientów
  • Pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami w zakresie doradztwa, sprzedaży usług edukacyjnych
  • Współpraca z grafikami pod kątem przygotowania materiałów do mediów społecznościowych oraz materiałów reklamowych
  • Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
  • Organizacja pracy sekretariatu
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w sektorze edukacyjnym
  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne umożliwiające swobodny kontakt telefoniczny, prowadzenie rozmów z klientami
  • Umiesz planować i dobrze organizować czas pracy
  • Jesteś otwarta/ty na nowe wyzwania
  • Dobrze posługujesz się pakietem Office (Excell, Word)

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywujące wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży

  • Bydgoszcz
  • Chojnice
  • Ełk
  • Gdańsk
  • Głogów
  • Grudziądz
  • Kraków
  • Kutno
  • Legnica
  • Leszno
  • Lubin
  • Nysa
  • Ostróda
  • Otwock
  • Płock
  • Poznań
  • Tczew
  • Wałbrzych
  • Warszawa
  • Włocławek
  • Wyszków
  • Zawiercie

Wyślij do nas swoją aplikację wg. poniższego wzoru na adres:

Aby prawidłowo wypełnić aplikację wpisz nr referencyjny podając: nazwę stanowiska/miasto/miesiąc aplikacji/rok.
Przykład: Numer referencyjny: Nauczyciel/Warszawa/02/2024

Proces rekrutacji

w 4 krokach

Krok
01

Odezwij sie do nas

Aplikuj na wybraną ofertę, my przeanalizujemy Twoją aplikację i skontaktujemy się z Tobą.

Krok
02

Rozmowa telefoniczna

Przeprowadzimy krótką rozmowę telefoniczną bądź online za pośrednictwem aplikacji zoom. Jeśli przejdziesz ją pozytywnie zaprosimy Ciebie na II etap rozmów do naszej firmy.

Krok
03

Rozmowa osobista

Z wybranymi osobami spotkamy się na rozmowie osobistej. Wtedy będziesz miał okazję porozmawiać ze swoim bezpośrednim przełożonym.

Krok
04

Decyzja

Po kilku dniach od spotkania skontaktujemy się z Tobą i przekażemy wyniki rekrutacji. Nawet jeśli nie dostaniesz się damy Tobie znać.

RODO
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Pascal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa

Rozwiń