Zarezerwuj miejsce ON-LINE
Kinesiology taping
Zapisy wkrótce
Sprawdź
Tryb: dziennie, wieczorowo
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 16h

Kinesiology taping, w krótszej wersji kinesiotaping, to skuteczna i bardzo wygodna metoda leczenia bólu, urazów, kontuzji, obrzęków. Polega na naklejaniu tejpów (specjalnych taśm) we właściwy sposób. Tego można nauczyć się pod okiem profesjonalistów na kursie Kinesiology taping.

Kurs trwa łącznie 16 godzin dydaktycznych. Klejenie tejpów przyniesie pożądany efekt jedynie, gdy zostanie wykonane w sposób profesjonalny. Do tego konieczna jest wiedza dotycząca zarówno ciała człowieka jak i klejenia taśm. Dlatego zajęcia teoretyczne wprowadzają w tematykę kinesiologii i skuteczności tejpów w leczeniu bólu. Natomiast zajęcia praktyczne to możliwość zapoznania się z różnymi rodzajami taśm. Jest również czas na naukę prawidłowego i precyzyjnego naklejania tejpów w zależności od ogniska bólu. Na zajęciach praktycznych Kursanci uczą się aplikacji mięśniowych, więzadłowych, limfatycznych, korekcyjnych, funkcjonalnych. Kurs jest przede wszystkim przydatny rehabilitantom, masażystom, trenerom sportowym i samym sportowcom. W ciągu kilku dni kompleksowo przygotowuje do właściwego klejenia tejpów i korzystania w pełni z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą ta metoda.

Polecane dla

  • Rehabilitantów
  • Fizjoterapeutów
  • Podologów
  • Masażystów
  • Trenerów
  • Sportowców
  • Własnej praktyki

Wymagania
dodatkowe

  • Pełnoletność

Wybierz swój plan

Standard

569

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Wybierz

Słuchacz*

512

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Dla aktywnego
słuchacza Szkoły Pascal

Dla aktywnego
kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zapisy wkrótce


Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?