Zarezerwuj miejsce ON-LINE
Język angielski dla branży medycznej
Tryb: online (dziennie, wieczorowo)
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 40h

Każdy język używany na co dzień różni się od języka specjalistycznego. Są to wyrazy, zwroty, określenia, których nie używa się w codziennych rozmowach, a w placówkach medycznych, przez pracowników służby zdrowia. Kurs język angielski dla branży medycznej wprowadza w podstawy języka angielskiego medycznego. Kurs składa się z 40 godzin dydaktycznych, w większości jest to praktyka. Po wprowadzeniu w podstawowe zwroty i wyrażenia używane na co dzień w języku angielskim, kursanci przechodzą do nauki angielskiego od strony medycznej. Poznają słownictwo z zakresu anatomii człowieka, żywienia, pracy, zdrowia. Uczą się tworzenia zdań twierdzących, stawiania pytań i zaprzeczania. Przybliżane są podstawowe czasy. Podczas zajęć praktycznych kursanci oswajają się z językiem angielskim medycznym, słuchają, czytają i prowadzą rozmówki z lektorem.

Kurs ten skierowany jest do pracowników branży medycznej. Nie tylko osób, które planują wyjazd za granicę. Dziś znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym jest pożądana praktycznie na każdym stanowisku w tej branży.

Polecane dla

  • Pracowników służby zdrowia m.in. ratowników medycznych, pielęgniarek
  • Absolwentów kierunków m.in.: opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, asystent medyczny, rejestratorka medyczna, sekretarka medyczna.

Wymagania
dodatkowe

  • Pełnoletność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1/A2
  • Komputer
  • Stabilne łącze internetowe
  • Przeglądarka
  • Mikrofon/słuchawki

Wybierz swój plan

Standard

599

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Wybierz

Słuchacz*

539

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Dla aktywnego
słuchacza Szkoły Pascal

Dla aktywnego
kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zarezerwuj miejsce


Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?