Zarezerwuj miejsce ON-LINE
Masaż Kobido
Zapisy wkrótce
Sprawdź
Tryb: dziennie, wieczorowo
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 26h

Kobido to jeden z najbardziej popularnych masaży świata –  zwany liftingiem bez skalpela, stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Wygładza, pobudza produkcję kolagenu; liftinguje, ujędrnia i odmładza skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jego zbawienny wpływ doceniają klientki salonów we wszystkich zakątkach świata, czyniąc go jednym z najbardziej docenianych i pożądanych zabiegów. Jednak Kobido jest jednym z najbardziej wymagających i trudnych masaży – polega na wykonywaniu wielu ruchów o różnej sile nacisku i w odpowiednim tempie, a ich kolejność ma olbrzymie znaczenie na jego efekt.

Podczas kursu Kursanci dowiedzą się jak wykonać masaż tkanek głębokich na mięśniach twarzy oraz rozluźnić struktury tworzące zmarszczki mimiczne; zapoznają się z drenażem limfatycznym oraz głębokimi technikami liftingującymi i akupresurą.

Polecane dla

  • Kosmetyczek
  • Masażystów
  • Fizjoterapeutów

Wymagania
dodatkowe

  • Pełnoletność

Wybierz swój plan

Standard

1100

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Wybierz

Słuchacz*

990

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Dla aktywnego
słuchacza Szkoły Pascal

Dla aktywnego
kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zapisy wkrótce


Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?