Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Oddział Częstochowa

ul. Śląska 12/2
42-217 Częstochowa
Sekretariat czynny:
JEŚLI GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU CI NIE ODPOWIADAJĄ – ZADZWOŃ
pn 9-17
wt 9-17
śr 9-17
czw 9-17
pt 9-17
sb 9-15

Strefa kandydata

Oferta edukacyjna

Zobacz ofertę naszych bezpłatnych kierunków

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Strefa słuchacza

Panel słuchacza

Sprawdź plany zajęć, terminy zjazdów i wiele więcej.

Dyżury dyrektora szkoły

Sprawdź godziny dyżurów dyrektora szkoły.

Aktualności
z naszego oddziału
Zniżki
dla naszych słuchaczy
oferta dla słuchaczy szkoły PASCAL
PROVISUS
5%
zniżki
do zabiegu laserowej korekcji wzroku  
?️
ul. Rędzińska 112 42-209 Częstochowa
Kontakt
z oddziałem

Bezpłatna policealna szkoła Pascal w Lubinie.

Szkoła policealna, Liceum dla dorosłych, Kierunki medyczne zupełnie za darmo

Zarezerwuj miejsce w naszej szkole i ucz się nie ponosząc jakichkolwiek opłat!

W tym jednym z trzech głównych ośrodków gospodarczych na Śląsku rynek pracy cały czas pozostaje otwarty dla nowych specjalistów. Zatrudnienia z powodzeniem można szukać w Częstochowie zarówno w handlu i szeroko pojętej branży usługowej, jak również w branży medycznej. Lokalny system ochrony zdrowia nieustannie szuka nowych pracowników i to nie tylko tych z wyższym wykształceniem. Poza tym pożądanymi pracownikami są także opiekunowie osób starszych oraz niepełnosprawnych. Tutejszy oddział szkoły Pascal doskonale wpisuje się więc ze swoją ofertą edukacyjną w aktualne zapotrzebowanie w regionie.

Pascal – zdobądź wiedzę i doświadczenie cenione na rynku pracy w Częstochowie!

Mieszkasz w samej Częstochowie bądź gdzieś w okolicy i szukasz pomysłu na swoją karierę zawodową? W szkole Pascal możesz kształcić się na naprawdę przyszłościowych kierunkach, by już w stosunkowo krótkim czasie pewnie wkroczyć na rynek pracy, ubiegać się o awans czy też całkowicie przebranżowić się i spełniać się w zupełnie nowej dziedzinie. Nasza doświadczona kadra znakomicie łączy teorię z praktyką, wypuszczając spod swoich skrzydeł kolejnych odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów.

Kierunki proponowane przez nas w częstochowskiej szkole Pascal

Naszą ofertą staramy się odpowiadać na bieżące zapotrzebowanie na rynku pracy. Dlatego też nasi słuchacze mogą wybierać spośród wielu różnych kierunków, które dają realne szanse na znalezienie zatrudnienia w wybranej branży. Prowadzimy zarówno kierunki medyczne, które przygotowują do wykonywania zawodu technika masażysty czy asystentki stomatologicznej, jak również te, które pozwalają zostać opiekunem osoby starszej lub niepełnosprawnej, technikiem usług kosmetycznych bądź florystą.

Szkoła Pascal w Częstochowie – trafiona inwestycja w zawodową przyszłość

Będąc naszym absolwentem masz nie tylko fach w ręku, lecz także tytuł zawodowy oraz realne kwalifikacje potwierdzone stosownym dokumentem. Zapisz się więc już dziś do naszej szkoły i przestań obawiać się konkurencji w Twoim wymarzonym zawodzie!