Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Oddział Gorzów Wielkopolski

ul. Sikorskiego 13
66-400 Gorzów Wielkopolski
Sekretariat czynny:
JEŚLI GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU CI NIE ODPOWIADAJĄ – ZADZWOŃ
pn 9-17
wt 9-17
śr 9-17
czw 9-17
pt 9-17
sb 9-15
strefa słuchacza

Panel słuchacza

E-Learning

Aktualności z oddziału

Dyżury dyrektora szkoły

Zniżki

Strefa kandydata

Oferta edukacyjna

Zobacz ofertę naszych bezpłatnych kierunków

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Strefa słuchacza

Panel słuchacza

Sprawdź plany zajęć, terminy zjazdów i wiele więcej.

Dyżury dyrektora szkoły

Sprawdź godziny dyżurów dyrektora szkoły.

Aktualności
z naszego oddziału
Zniżki
dla naszych słuchaczy
oferta dla słuchaczy szkoły PASCAL
PROVISUS
5%
zniżki
do zabiegu laserowej korekcji wzroku  
?️
ul. Rędzińska 112 42-209 Częstochowa
Kontakt
z oddziałem

Szkoła policealna Pascal w Gorzowie Wielkopolskim

Bezpłatne liceum dla dorosłych, kierunki medyczne zupełnie za darmo

Zarezerwuj miejsce w naszej szkole i ucz się nie ponosząc jakichkolwiek opłat!

Stolica Polski jest bez wątpienia miejscem, w którym rynek pracy rozwija się najszybciej. To właśnie w Warszawie znajdziesz najwięcej ofert dotyczących poszukiwania nowych pracowników. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zmianą swojej profesji i podjęciem działalności w zupełnie innym obszarze, nasza zaoczna bezpłatna szkoła policealna może być rozwiązaniem dla Ciebie. W ofercie edukacyjnej znajdziesz liczne kierunki kształcenia oraz kursy dla dorosłych, które pomogą Ci uzyskać nowe kwalifikacje.

Zaoczne liceum dla dorosłych

Nasza bezpłatna szkoła dla dorosłych przygotowała ofertę edukacyjną, w której znajdziesz kierunki oraz szkolenia dla najróżniejszych branż. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez nasze licea kursy medyczne, które kończą się certyfikatem lub odpowiednią dokumentacją potwierdzającą zdobycie konkretnych umiejętności.

Wierzymy, że każda osoba niezależnie od wieku, jest w stanie zmienić swoje życie zawodowe. Z myślą o Twoich potrzebach stworzyliśmy zaoczne bezpłatne liceum dla dorosłych, które ma być furtką otwierającą przed naszymi uczniami nowe możliwości. Najwyższy poziom kształcenia gwarantowany jest przez profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie osób zajmujących się przekazywaniem nowej wiedzy.

W naszym oddziale ulokowanym w Warszawie największym zainteresowaniem cieszą się wspomniane już kursy medyczne. Bezpłatna szkoła zaoczna oferuje jednak znacznie więcej. Kształcimy podopiecznych w takich kierunkach, jak na przykład:

  • opiekun dziecięcy,
  • asystent osoby niepełnosprawnej,
  • technik administracji,
  • technik BHP,
  • technik usług finansowych i pocztowych.

Jeśli nie wiesz, który kierunek będzie dla Ciebie odpowiedni, chętnie pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Wspólnie przeanalizujemy Twoje mocne strony i wybierzemy profesję, w której z pewnością się sprawdzisz.

Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego zaocznego liceum dla dorosłych. Bezpłatna szkoła to nie tylko gwarancja wysokiej jakości kształcenia, ale również indywidualnego i profesjonalnego podejścia do każdego ucznia. Naszym priorytetem jest przekazywanie wiedzy w sposób klarowny i zrozumiały.