Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Oddział Gdańsk

ul. Rajska 1/5F
80-850 Gdańsk
Sekretariat czynny:
JEŚLI GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU CI NIE ODPOWIADAJĄ – ZADZWOŃ
pn 9-17
wt 9-17
śr 9-17
czw 9-17
pt 9-17
sb 9-15
strefa słuchacza

Panel słuchacza

E-Learning

Aktualności z oddziału

Dyżury dyrektora szkoły

Zniżki

Strefa kandydata

Oferta edukacyjna

Zobacz ofertę naszych bezpłatnych kierunków

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Strefa słuchacza

Panel słuchacza

Sprawdź plany zajęć, terminy zjazdów i wiele więcej.

Dyżury dyrektora szkoły

Sprawdź godziny dyżurów dyrektora szkoły.

Aktualności
z naszego oddziału
Zniżki
dla naszych słuchaczy
oferta dla słuchaczy szkoły PASCAL
PROVISUS
5%
zniżki
do zabiegu laserowej korekcji wzroku  
?️
ul. Rędzińska 112 42-209 Częstochowa
Kontakt
z oddziałem

Bezpłatna policealna szkoła Pascal w Gdańsku.

Szkoła policealna, Liceum dla dorosłych, Kierunki medyczne zupełnie za darmo

Zarezerwuj miejsce w naszej szkole i ucz się nie ponosząc jakichkolwiek opłat!

W tym największym mieście północnej Polski, które jest jednocześnie stolicą województwa pomorskiego oraz głównym ośrodkiem gospodarczym całych Kaszub, podstawą rynku pracy jest nie tylko turystyka oraz działalność wynikająca z bycia miastem portowym. Gdańsk bez przerwy rozwija się niezwykle intensywne, a jego władze wciąż planują kolejne inwestycje. Jeśli chcesz znaleźć tu swoją wymarzoną pracę, koniecznie zapoznaj się z aktualną ofertą lokalnego oddziału szkół Pascal! Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie, które docenią nie tylko tutejsi pracodawcy czy odbiorcy usług bądź produktów!

Szkoła Pascal w Gdańsku – wypłyń z nami na szerokie wody lokalnego rynku pracy!

Od urodzenia mieszkać w Trójmieście? A może dopiero planujesz zamieszkać nad Bałtykiem? Z nami złapiesz wreszcie porządny wiatr w żagle i z łatwością pokierujesz dalszą ścieżką kariery zawodowej. Bez względu na to, czy pierwsza praca dopiero przed Tobą, czy może chcesz się przebranżowić lub zaktualizować wcześniej zdobytą wiedzę. W gdańskiej szkole Pascal z pewnością znajdziesz kierunek, który pozwoli Ci robić to, co lubisz, i jednocześnie zarabiać na tym!

Kierunki dostępne w gdańskiej szkole Pascal

Zależy nam na tym, by nasi absolwenci rzeczywiście możliwie szybko znajdowali zatrudnienie w interesującej ich branży. Dlatego też nasza oferta bazuje na aktualnym zapotrzebowaniu na rynku pracy. W związku z tym z nami możesz kształcić się zarówno na różnych ciekawych kierunkach medycznych, takich jak np. technik masażysta, jak również w wielu innych zawodach. W Gdańsku prowadzimy m.in. kierunki dla przyszłych florystów, opiekunów osób starszych czy też techników BHP.

Kontynuuj z nami swoją edukację i wyprzedź konkurencję na wymarzone stanowisko!

Wybierając gdańską szkołę Pascal zyskujesz nie tylko tytuł, lecz także realną wiedzę i doświadczenie w interesującym Cię zawodzie. Poza tym Twoje kwalifikacje mogą zostać potwierdzone stosownym dokumentem. Dzięki temu szybko znajdziesz zatrudnienie na wymarzonym stanowisku lub doskonale poradzisz sobie otwierając własny biznes!