Zarezerwuj miejsce ON-LINE
Pierwsza pomoc pediatryczna
Zapisy wkrótce
Sprawdź
Tryb: dziennie, wieczorowo
Certyfikat ukończenia
Zaświadczenie
Ilość godzin kursu: 8h

Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy najmłodszym jest niezwykle ważna. Każdy powinien przejść szkolenie, bo dzieciom wypadki się zdarzają, a w takich sytuacjach liczy się czas. Dlatego powstał kurs Pierwsza pomoc pediatryczna. Kurs obejmuje 8 godzin dydaktycznych nauki. Często ludzie dorośli nie wiedzą, jak zachować się w sytuacjach zagrożenia życia dziecka i niemowlaka. Ten krótki kurs daje odpowiedzi na wiele ważnych pytań, m.in. o najczęstsze choroby wieku dziecięcego i niemowlęcego, zasady udzielania pierwszej pomocy, sposoby ochrony najmłodszych przed zakażeniami. W części praktycznej kursanci poznają prawidłowy sposób działania krok po kroku w sytuacjach zagrożenia życia dziecka i niemowlaka. Jest to przydatna praktyka przy każdym wypadku.

Kurs skierowany jest do wszystkich osób pracujących z dziećmi, a także do rodziców, którzy dzięki niemu poczują się zdecydowanie pewniej w tej roli.

Polecane dla

  • Opiekunek dziecięcych
  • Przedszkolanek
  • Nauczycieli
  • Pomocy nauczyciela
  • Rodziców posiadających małe dzieci oraz tych spodziewających się dziecka

Wymagania
dodatkowe

  • Pełnoletność

Wybierz swój plan

Standard

189

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Wybierz

Słuchacz*

170

Cena kursu
(płatna jednorazowo).

Dla aktywnego
słuchacza Szkoły Pascal

Dla aktywnego
kursanta i absolwenta
kursu jednorocznego

Wybierz

*Promocji podlega: aktywny Słuchacz szkoły Pascal, aktywny Kursant kursu jednorocznego i kursu krótkiego, absolwent kursu jednorocznego i kursu krótkiego, po warunkiem uregulowania wszystkich zaległych opłat.

Zapisz się do Szkoły Pascal

Zapisy wkrótce


Podobne kierunki i kursy Co powiesz na...?