Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Oddział Toruń

ul. Fosa Staromiejska 26
87-100 Toruń
Sekretariat czynny:
JEŚLI GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU CI NIE ODPOWIADAJĄ – ZADZWOŃ
pn 9-17
wt 9-17
śr 9-17
czw 9-17
pt 9-17
sb 9-15

Strefa kandydata

Oferta edukacyjna

Zobacz ofertę naszych bezpłatnych kierunków

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Strefa słuchacza

Panel słuchacza

Sprawdź plany zajęć, terminy zjazdów i wiele więcej.

Dyżury dyrektora szkoły

Sprawdź godziny dyżurów dyrektora szkoły.

Aktualności
z naszego oddziału
Zniżki
dla naszych słuchaczy
oferta dla słuchaczy szkoły PASCAL
PROVISUS
5%
zniżki
do zabiegu laserowej korekcji wzroku  
?️
ul. Rędzińska 112 42-209 Częstochowa
Kontakt
z oddziałem

Bezpłatna policealna szkoła Pascal w Lubinie.

Szkoła policealna, Liceum dla dorosłych, Kierunki medyczne zupełnie za darmo

Zarezerwuj miejsce w naszej szkole i ucz się nie ponosząc jakichkolwiek opłat!

Miasto Kopernika w doskonały sposób łączy ze sobą historię ze współczesnością. Także pod kątem jego sytuacji gospodarczej. Prowadzone tu nieustannie różnego typu inwestycje, a także turystyczny charakter Torunia niewątpliwie sprzyjają rozwojowi rynku pracy. Potwierdza to chociażby fakt, że to tu notuje się jedne z najwyższych wynagrodzeń w województwie kujawsko-pomorskim, a stopa bezrobocia plasuje się na stosunkowo niskim poziomie w kontekście całego kraju. Z pomocą szkoły Pascal pewnie i bez większych problemów postawisz pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej, całkowicie zmienisz jej kierunek czy też zaktualizujesz branżową wiedzę.

Pascal – będąc naszym absolwentem z łatwością znajdziesz pracę w Toruniu!

Nie ma znaczenia, w ilu procentach składasz się z lokalnych pierników i czy zajadasz się nimi od małego, czy też dopiero planujesz przenieść się w te okolice. Jeśli zależy Ci na zdobyciu rzetelnej wiedzy i doświadczenia, postaw na toruński oddział szkoły Pascal. Nasi prowadzący w stosunkowo krótkim czasie przygotują Cię do wykonywania interesującego Cię zawodu, stanowiąc poważną konkurencję dla innych kandydatów czy osób próbujących swoich sił w prowadzeniu własnej działalności.

Kierunki, które czekają na Ciebie w toruńskiej szkole Pascal

Naszym celem jest proponować słuchaczom kierunki, które najlepiej odpowiadają aktualnym potrzebom rynku. Dlatego też w szkole Pascal w Toruniu znajdziesz szeroki wybór zarówno kierunków medycznych, jak i pozwalających zdobyć zawód w wielu innych branżach. Wśród nich znaleźć można więc takie kierunki, jak m.in.: opiekun medyczny czy asystentka stomatologiczna, a także technik usług kosmetycznych, grafik komputerowy oraz technik BHP.

Postaw na najlepszych – kontynuuj edukację w szkole Pascal!

Opracowany przez nas program to nie tylko niezbędna w danej branży teoria, lecz przede wszystkim także duża dawka praktyki. Dzięki naszym prowadzącym przygotujesz się do wykonywania interesującego Cię zawodu i staniesz się pożądanym pracownikiem czy też realną konkurencją dla innych freelancerów lub usługodawców.