Dominika Tomaszewska – słuchaczka Liceum Ogólnokształcącego we Włocławku, kandydatka w konkursie Zostań Twarzą Pascala.

Cześć wszystkim! Jeśli chcecie mnie trochę poznać to proszę o poświecenie chwili na przeczytanie wpisu o mnie. Zapraszam!! Nazywam się Dominika Tomaszewska i biorę udział w tegorocznym konkursie "Zostań Twarzą Pascala".

Pewnie większość z Was zastanawia się dlaczego wybrałam właśnie tę szkołę. W młodym wieku dowiedziałam się, że jestem w ciąży i chcąc cały czas prowadzić swoją edukację zaczęłam szukać odpowiedniej placówki z bardzo dobrą opinią. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to był najlepszy wybór jakiego dokonałam. Poznałam tutaj wspaniałych ludzi, świetnych nauczycieli, a atmosfera podczas prowadzonych zajęć jest niesamowita.

A teraz trochę o mnie!!

Pochodzę z małej wsi, aktualnie od 2 lat mieszkam wraz ze swoją rodziną we Włocławku, jestem mamą 9 miesięcznego łobuza Oskara. Po skończeniu Liceum Ogólnokształcącego - Pascal i zdaniu matury z pozytywnym wynikiem planuję iść na studnia medyczne, wiem, że będzie to kierunek- Ratownik Medyczny.

Skąd ta decyzja?

W gimnazjum należałam do Ochotniczej Straży Pożarnej, wiedzę jaką posiadam na temat Pierwszej Pomocy zawdzięczam szkoleniom dla młodych strażaków, które tam się odbywały, był to czas pełen pracy i poświeceń  dlatego nie chciałabym zaprzepaścić tego czego się tam nauczyłam. Staram się cały czas poszerzać swoją  wiedzę, a każdy kto mnie zna, wie, że zawód ten uważam za pasję i powołanie!!

W wolnym czasie zajmuję się również nowoczesnym, a nawet czasem artystycznym makijażem. W taki sposób sobie dorabiam. Moimi klientkami są koleżanki, rodzina czy obce osoby, którym zostałam polecona.

Zdecydowałam się wziąć udział w konkursie "Zostań Twarzą Pascala", ponieważ chcę reprezentować szkołę w swoim mieście i udowodnić, że zostanie matką w młodym wieku nie przekreśla naszych marzeń, a szkoła Pascal wpiera nas w ich spełnianiu!

Dlatego jeśli jesteś mamą która w ciąży zrezygnowała z dalszej edukacji czy osobą która postanowiła po prostu ją dokończyć to ta szkoła JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE, niezależnie czy masz 18 czy 45 lat. NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO !!! :)

Dziękuję bardzo, że postanowiłeś dowiedzieć się paru ciekawostek o mnie :)

Chciałabym Was jeszcze zachęcić do oddawania głosów!

Kandydatka z numerem 22

(mam nadzieję, że dzięki Wam będzie to dla mnie szczęśliwa liczba).