Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Natalia Świercz – słuchaczka Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu, kandydatka w konkursie Zostań Twarzą Pascala.

Dzisiaj prezentujemy kolejny wpis naszej słuchaczki
z bezpłatnej Szkoły Pascal w Wałbrzychu.

Z publikacji Pani Natalii dowiecie się z czego słynie jej miasto, komu kibicuje i że swoją edukację zawsze warto uzupełnić bo to szansa na rozwój i większe szanse na rynku pracy.

Nazywam się Natalia Świercz . Mieszkam i pracuję w Wałbrzychu, który słynie z Zamku Książ, złotego pociągu, oraz mistrzowskiej drużyny koszykarskiej – Górnik Wałbrzych.

Interesuję się sportem, oraz muzyką.
Uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, górskie wycieczki i ciekawe miejsca, a także aktywne kibicowanie.

Stawiam na zdrowy tryb życia i dążenie do realizacji wyznaczanych sobie celów.
Czytanie książek nigdy nie było moim ulubionym zajęciem.
Mimo to w ostatnim czasie udało mi się nadrobić kilka zaległych lektur.

Uważam, że osoby takie jak ja, które wracają do nauki po kilkuletniej przerwie znakomicie odnajdą się w szkole Pascal, a ich zaangażowanie spotka się z aprobatą i uznaniem. Jestem osobą o pozytywnym usposobieniu. Dla mnie słowa: niemożliwe, nie da się nie istnieją

W 2019 roku, po dużej przerwie  postanowiłam wrócić do nauki i dokończyć przerwane kilka lat wcześniej liceum ogólnokształcące. Mam w planach również podejście do matury, której zdanie jest moim ogromnym marzeniem (mam wielką nadzieję, że uda mi się je spełnić).

Szkoła Pascal okazała się świetnym wyborem.
Przyjaźni, chętni do pomocy, wykwalifikowani nauczyciele prowadzą bardzo interesujące zajęcia, są świetnymi motywatorami.
To dzięki ich zaangażowaniu nauka staję się przyjemnością.

Przekazują swoją wiedzę w ciekawy sposób, co pozwala szybko nadrobić ewentualne zaległości. Grupę uczniów, w której się znalazłam tworzą osoby w różnym wieku, mimo to wspierają się nawzajem. W tym miejscu serdecznie pozdrawiam koleżanki i kolegów z klasy.

Kadra zarządzająca szkołą, oraz Pan dyrektor to wspaniali, pełni empatii ludzie. W moim mieście istnieje kilka szkół prowadzących zajęcia w systemie zaocznym, który pozwala połączyć pracę zawodową z uzupełnieniem wykształcenia. Jednak po roku nauki mogę stwierdzić, że jestem niesamowicie zadowolona z podjętej decyzji o wyborze szkoły Pascal. To był jeden z najlepszych wyborów, którego dokonałam w swoim życiu.

Po zakończeniu nauki w liceum ogólnokształcącym zamierzam kontynuować naukę, bo zdobywając nowe kwalifikacje stajemy się bardziej atrakcyjni na rynku pracy, co stawia przed nami nowe możliwości rozwoju.

Wszystkim serdecznie polecam istniejącą już 10 lat  szkołę Pascal!
Darmową szkołę, która wspiera swoich uczniów w każdym etapie nauki, bo na naukę,
tak jak na realizację marzeń i celów nigdy nie jest za późno.