Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Słuchacze Szkoły Pascal korzystają z platformy e-learningowej

E-learning to wiele zalet i udogodnienie dla osób uczących się w Szkole Pascal. Każdy kto posiada dostęp do internetu oraz komputer, albo urządzenie mobilne – smartfona, tablet – może korzystać z internetowego trybu nauczania, bez wychodzenia z domu, z każdego miejsca, gdzie będzie możliwość połączenia internetowego.

E-learning ma wiele zalet.

Niekiedy sytuacja nie pozwala na osobiste uczestniczenie w zajęciach, czasami jest to wybór słuchacza, że chce korzystać z platformy e-learningowej. Pozwala to zaoszczędzać czas na przejazd do szkoły, a tym samym pieniądze. Słuchacz może przerabiać materiał bez wychodzenia z domu, o dogodnej dla niego porze. Materiały dostępne są przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu – w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń.

Platforma e-learningowe – nauka na odległość

Dla słuchaczy Szkoły Pascal panel platformy e-learningowej dostępny jest na stronie https://e.pascal.edu.pl/ Treści, dostępne po zalogowaniu się, pozwalają na zaliczenie materiału, uniknięciu zaległości i wygodną naukę. Słuchacze wszystkich kierunków mogą uczyć się dzięki platformie e-learningowej, zarówno uczęszczający do Liceum Ogólnokształcącego, jak i na kierunkach zawodowych i medycznych.

Jak słuchacze Szkoły Pascal mogą korzystać z e-learningu?

Korzystanie z platformy nie jest trudne, prosta forma logowania i przejrzystość panelu platformy sprawiają, że osoby uczące się w Szkole Pascal, bez problemu mogą korzystać z edukacji w domowym zaciszu.

Rozpoczęcie nauki to dwa proste kroki. Słuchacz po wejściu na stronę https://e.pascal.edu.pl/ loguje się podając:

  • swój nr PESEL
  • miasto, w którym się urodził

Przy wpisywaniu miasta urodzenia ważne jest użycie dużych litery w nazwie oraz polskich znaków np. Wałbrzych, Gorzów Wielkopolski

Na platformie przygotowane są materiały tylko dla zalogowanego słuchacza, zgodne z kierunkiem na jaki jest zapisany w Szkole Pascal oraz z podziałem na przedmioty.

Wsparcie dla osób uczących się w Szkole Pascal.

Słuchacze, którzy z jakiś powodów mieliby problemy z korzystaniem z nauczania e-learningowego, mają wsparcie w pracownikach sekretariatu. Jest kilka możliwości skontaktowania się z nimi i otrzymania pomocy. Komunikować się można przez whatsapp, messenger, drogą mailową lub telefoniczną. Wszystkie dostępne formy kontaktu znajdują się w panelu słuchacza i aplikacji mobilnej Pascal – Szkoły za darmo! Bardzo ważne jest, aby przy jakichkolwiek problemach kontaktować się z sekretariatem, ponieważ brak logowania się i czynnego korzystania z materiałów, wiąże się z brakiem potwierdzonej obecności na zajęciach.

Zaloguj się do naszej platformy ✔️