Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Kompleksowy kurs trenera personalnego z elementami fitness- połącz pasję z pracą

Smukłe, wysportowane ciało stało się synonimem dążeń młodego pokolenia XXI wieku. Praca nad ciałem nie tylko wpływa na wygląd zewnętrzny, ma również istotne znaczenie dla środka. Pozytywnie wpływa na psychikę i funkcjonowanie organizmu. Jednak nie ma jednej utartej drogi, którą można podążyć, by osiągnąć cel! Każdy z nas jest inny i prowadzimy różne tryby życia, dlatego samodzielne katowanie się treningami nie przynosi często zadowalających efektów. I tu jest rola dla trenera personalnego.

Praca w zawodzie trenera personalnego łączy wiedzę z kilku obszarów i to jeden z powodów, dla którego niezbędny jest kurs. Czego się na nim nauczysz?

Dla lubiących aktywny tryb życia

Jest to praca dla ludzi, którzy lubią sport, zdrowie i zarażają swoją pasją innych. Mają atrakcyjną sylwetkę i są pewni siebie. Bo raczej nikt nie będzie chciał skorzystać z usług trenera, którego ciało dalekie jest od wysportowanego. Dlatego to nie jest profesja dla tych, którzy lubią siedzieć głównie na kanapie w wolnym czasie. A dla tych, którzy spędzają go aktywnie, czyli rower, basen, bieganie, chodzenie po górach, siłownia. Osoby, które preferują tego typu tryb życia świetnie odnajdą się w zawodzie trenera personalnego. A przy okazji połączą przyjemne z pożytecznym- czyli całkiem dobrą pensją.

Kurs czyni trenera

Aby podjąć pracę w zawodzie trenera konieczne jest posiadanie wiedzy. A nawet gdy ją masz, bo interesujesz się zdrowym stylem życia, treningami, to kurs porządkuje wiedzę i uzupełnia ją. W Szkole Policealnej Pascal jest kurs trenera personalnego z elementami fitness. Nauka w systemie weekendowym przez rok. Łączy on wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu, związaną z anatomią człowieka, technikami ćwiczeń, prowadzeniem zajęć z praktycznymi informacjami: jak rozmawiać z klientem, jak motywować, jak prowadzić swój biznes. Kurs trenera personalnego z elementami fitness w Pascalu kompleksowo przygotuje Cię do wykonywania zawodu.

Po kursie wiesz jak profesjonalnie przygotować trening indywidualny i grupowy, jak rozpoznać potrzeby klientów- jak profesjonalnie przeprowadzić wywiad. A dzięki wzbogaceniu kursu o fitness, optymalnie dopasujesz trening pod klienta. Na kursie zgłębisz również tajniki motywacji i nauczysz się, jak pracować z klientem, by współpraca była owocna.

Praca, która wychodzi na zdrowie

Trenerzy personalni są niezbędni na siłowniach, w klubach fitness, na wczasach odchudzających, w  klinikach zdrowia i urody. Współpracują z dietetykami, będąc częścią zespołu. Poza tym zawód ten to pomysł na własny biznes, który nie pociąga dużych kosztów rozpoczęcia działalności. Zwłaszcza że obecnie to treningi w terenie podbijają miasta.

Kurs w Pascalu jest nie tylko opcją na rozwój zawodowy, ale to też propozycja dla wszystkich, którzy są aktywni fizycznie. I chcą rozwijać swoją pasję, zdobywając wiedzę.

Zapisz się już dziś.