Kolorowanki Pascala dla całej rodziny

#zostańwdomu czyli kolorowanki Pascala dla całej rodziny!

W bezpłatnych Szkołach dla dorosłych Pascal można się kształcić w wielu zawodach. Każdy, kto pragnie uzupełnić wykształcenie, zmienić profesję, nauczyć się czegoś nowego –  znajdzie coś dla siebie.

⬇️ Pobierz kolorowankę Weź udział

Pokoloruj malowankę i weź udział w konkursie.

Dzięki pascalowym kolorowankom zarówno dzieci, jak i ich rodzice bliżej mogą poznać świat zawodów proponowanych przez szkołę i świetnie się przy tym bawić!

Ponieważ mamy niespodziankę…

…przygotowaliśmy nie tylko malowanki, ale również konkurs na najładniej pokolorowany rysunek. Przy pracach konkursowych możecie wspólnie, rodzinnie spędzić ten czas. Nagrody otrzymają osoby, które zajmą 3 pierwsze miejsca.

Osoby, które nie posiadają drukarki, mogą malowankę pokolorować również w formie elektronicznej, i przesłać swój projekt.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace umieszczone pod postem konkursowym na naszych fanapage na facebooku.

⬇️ Pobierz kolorowankę

Weź udział