Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Zagłosuj na kandydata w konkursie Twarz Pascala

kolo
Witaj na stronie plebiscytu Twarz PASCALA
W tym miejscu przedstawiamy listę kandydatów w konkursie
kliknij w zdjęcie by wyświetlić profil
Kandydatka nr 02
Natalia Świercz
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Wałbrzych.
Kandydatka nr 21
Aleksandra Miłosek
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Ełk.
Kandydatka nr 16
Daria Siedlecka
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Bydgoszcz.
Kandydat nr 19
Kacper Kaliniak
Słuchacz kierunku LO w oddziale Ostróda.
Kandydatka nr 06
Agnieszka Kidoń
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Głogów.
Kandydatka nr 25
Ewelina Kwarcińska
Słuchaczka kierunku Technik Sterylizacji Medycznej w oddziale Nysa.
Kandydatka nr 20
Katarzyna Smoczyńska – Ogłudek
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Nysa.
Kandydatka nr 11
Natalia Nowak
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Zawiercie.
Kandydatka nr 18
Elżbieta Wójtowicz
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Grudziądz.
Kandydatka nr 05
Katarzyna Glabas
Słuchaczka kierunku Higienistka Stomatologiczna w oddziale Włocławek.
Kandydatka nr 13
Alla Tsapliuk
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Nysa.
Kandydatka nr 04
Klaudia Betkowska
Słuchaczka kierunku Terapeuta Zajęciowy w oddziale Płock.
Kandydatka nr 10
Anita Ziółkowska
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Otwock.
Kandydatka nr 22
Dominika Tomaszewska
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Włocławek.
Kandydat nr 03
Daniel Żołek
Słuchacz kierunku Opiekun Medyczny w oddziale Płock.
Kandydatka nr 08
Katarzyna Juśkiewicz
Słuchaczka kierunku Florysta w oddziale Nysa.
Kandydatka nr 24
Irena Czaja
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Chojnice.
Kandydat nr 07
Mateusz Markiewicz
Słuchacz kierunku Technik Sterylizacji Medycznej w oddziale Ostróda.
Kandydatka nr 09
Ewelina Wasiela
Słuchaczka kierunku Technik Masażysta w oddziale Kutno.
Kandydatka nr 23
Andżelika Walaszek
Słuchaczka kierunku Technik Masażysta w oddziale Chojnice.
Kandydatka nr 15
Ilona Prus
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Nysa.
Kandydatka nr 12
Agnieszka Żakowska
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Chojnice.
Kandydatka nr 01
Ewelina Czuczwara
Słuchaczka kierunku Florysta w oddziale Głogów.
Kandydatka nr 14
Elwira Biernacka
Słuchaczka kierunku Technik BHP w oddziale Grudziądz.
Kandydatka nr 17
Dorota Bukowska
Słuchaczka kierunku Technik Administracji w oddziale Tczew.

Partnerem konkursu Zostań twarzą Pascala jest: