Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Zwycięzcy PASCAL Talent Show

W lipcu zgłaszały się do nas przeróżne fantastyczne osoby, aby pokazać swój talent. Przez dwa miesiące publiczność głosowała na swoich faworytów stacjonarnie w sekretariatach oraz za pomocą naszej strony i aplikacji. Walka od samego początku była zaciekła, napływ głosów sprawiał, że do samego końca nie było wiadomo kto wygra.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tych wyjątkowych osobach?

1 miejsce – Krystian Frajer z tańczeniem ma styczność od 2013 roku, a od 2018 czerpie radość z prowadzenia zajęć samemu. Nawet nie wyobraża sobie życia bez zumby, ponieważ dzięki swojej pasji poznał wyjątkowe osoby.

Co dla niego oznacza rozwój? Rozwój osobisty buduje poczucie własnej wartości oraz dodaje pewności siebie, jest to coś w co warto zainwestować pieniądze oraz czas, człowiek który się nie rozwija pomału niewidocznie umiera, nasz czas na ziemi nie jest nieskończony, więc uważam, że naprawdę warto się rozwijać w kierunku swoich pasji, aby później nawet mieć co wspominać.

Postanowiliśmy również zapytać go dlaczego wybrał szkołę PASCAL oraz co by powiedział osobie, która wacha się czy podjąć naukę. Szkołę Pascal wybrałem przez przesympatyczne panie w sekretariacie oraz przez kierunek który mnie zainteresował. Jestem na kierunku technik masażysta, wybrałem go z ciekawości, kiedyś myślałem już o tym aby zostać masażystą, osobie która się zastanawia nad tym kierunkiem powiem tylko tyle że to powinna być jego świadoma decyzja bo powinien czerpać radość z wykonywanego zawodu, jeśli lubi kontakt z klientem to jak najbardziej polecam.

2 miejsce – Ewelinie Karłowicz śpiewanie towarzyszy od najmłodszych lat, a dziś oprócz niego uczy się grać na gitarze oraz ukulele.  Jest osobą która chętnie podejmuje nowe wyzwania i gdyby miała zajmować się inną pasją to byłyby to wszelkiej maści zajęcia artystyczne.

Co dla niej oznacza rozwój? Rozwój = szczęście. Z każdym nowym dniem uczymy się czegoś nowego z życia, a poszerzanie swoich wiadomości w szkole na studiach buduję nasze własne ja, pozwala nam się ukierunkować.

Postanowiliśmy również zapytać ją dlaczego wybrała szkołę PASCAL. Wybrałam, dlatego, że chciałam zacząć swoją przygodę z masażem. Teraz mogę pomagać ludziom w ich dolegliwościach, czuje radość, gdy pomagam innym. Szkoła ta dała mi kwalifikacje oraz szeroką wiedzę dotyczącą mojego zawodu.

Na pytanie co byś powiedziała osobie, która wacha się, aby podjąć u nas naukę odpowiedziała: byłam na kierunku technik masażysta – polecam z całego serca, ponieważ PASCAL przygotuję Was solidnie pod względem praktycznym jak i teoretycznym do tego zawodu. Mam wielu znajomych, którzy również polecają inne kierunki w tym: administracja, florysta czy technik usług kosmetycznych.

3 miejsce – Antonia Prysiak zaczęła śpiewać jak jeszcze nie umiała dobrze mówić. Gdyby nie śpiewanie to zajęłaby się tańczeniem. Do konkursu trafiła przez przypadek – wyświetlił się jej post konkursowy. Aktualnie kształci się w dziedzinie fotografii.

Postanowiliśmy również zapytać ją co dla niej oznacza rozwój. Jest ważny ponieważ człowiek rozwija się całe życie i im bardziej się rozwija tym ma większy zakres manewrów w życiu. Ma większe możliwości, czuję się pewniej i lepiej swoim otoczeniu wiedząc, że np. śpiew w moim przypadku jest tym co go nakręca do życia.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji.

pascal na ratunek finałdynie z materiału