Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Zostań Twarzą Pascala – konkurs dla Ciebie!

Zostań Twarzą Pascala – konkurs dla Ciebie!

Może jesteś osobą, która lubi pokazywać się na zdjęciach, nie ma problemu z prezentowaniem swojego wizerunku, jednocześnie jesteś pozytywnym człowiekiem, który ma dystans do siebie?

Posiadając takie cechy jesteś idealnym kandydatem do konkursu organizowanego przez Szkołę Pascal.

Zostań Twarzą Pascala – co to za konkurs?

Organizatorem konkursu jest bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal. Swoje oddziały ma w kilkunastu miastach w całej Polsce. Osoby pełnoletnie kształcą się w niej zarówno na kierunkach medycznych, jak i zawodowych.

Konkurs Zostań Twarzą Pascala jest dla wszystkich, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. I to nie jest tak, że konkurs się skończy, nagrody zostaną rozdane i jest po wszystkim J. Wtedy właśnie zaczyna się przygoda, osoba wygrana będzie widniała na reklamach Szkoły Pascal, graficznych projektach, będzie Twarzą edukacji.

Jak zgłosić swój udział w konkursie?

Droga zgłoszenia jest bardzo prosta:

– należy wejść na stronę https://pascal.edu.pl/twarz-pascala/ i wysłać swoje zgłoszenie załączając 2 zdjęcia dobrej jakości i nagranie wideo do 30 sekund, na którym zaprezentujesz swoją osobę.

– otrzymasz maila zwrotnego, że zgłoszenie zostało przyjęte.

Wybierając zdjęcia zwróćcie uwagę, żebyście byli na nich dobrze widoczni i naturalni. Czas na zgłoszenia upływa 15 czerwca 2020 r.

Przebieg konkursu.

Od 20 czerwca 2020 r. rozpoczynie się cała zabawa. Głosujący wybiorą po jednej osobie z każdego miasta, które znajdą się w finale i zawalczą o tytuł Twarz Pascala.

Każdy uczestnik finału otrzyma kosmetyki, a zdobywca głównego tytułu – profesjonalną sesję fotograficzną, telewizor 49 cali, popularność, możliwość prezentowania Szkoły Pascal w projektach graficznych.

Konkurs będzie szeroko promowany w mediach lokalnych, w serwisach internetowych, na Facebooku i Instagramie.