Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Zostań Opiekunem medycznym w Szkole Policealnej Pascal i zwiększ swoje szanse na atrakcyjne wynagrodzenie!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad karierą w opiece medycznej? Czy pragniesz pomagać innym, jednocześnie ciesząc się stabilnością finansową? Szkoła Policealna Pascal ma dla Ciebie idealną ofertę – bezpłatny kierunek Opiekun Medyczny! Dzięki nowym przepisom, które wejdą w życie od lipca 2024 roku, minimalne wynagrodzenie w tej branży znacznie wzrośnie. To doskonała okazja, by zainwestować w swoją przyszłość i zapewnić sobie atrakcyjne zarobki.

Dlaczego warto wybrać kierunek Opiekun Medyczny w Szkole Policealnej Pascal?

1. Bezpłatna edukacja: Nasz kierunek jest całkowicie darmowy, co oznacza, że możesz zdobyć niezbędne kwalifikacje bez obciążania swojego budżetu.

2. Stabilność wynagrodzenia: Opiekun medyczny jest zawodem wymienionym w grupie 7 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu, co zapewnia, że Twoje wynagrodzenie nie będzie niższe niż 6153,71 zł brutto (ok. 4525 zł netto) w podmiotach leczniczych.

3. Atrakcyjne zarobki: Dzięki corocznej waloryzacji wynagrodzeń, Twoje zarobki będą rosły w miarę upływu czasu, dając Ci pewność finansową na przyszłość.

4. Możliwość dodatkowych zarobków: Oprócz podstawowego wynagrodzenia, opiekunom medycznym przysługują różnego rodzaju dodatki, które mogą znacznie zwiększyć Twoje miesięczne dochody.

5. Pewność prawna: Ustawa chroni opiekunów medycznych przed degradacją stanowiskową przy zachowaniu tych samych obowiązków. W przypadku nieprawidłowości, możesz zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy lub Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza Opiekunów Medycznych i Kwalifikowanych.

Co daje Ci kierunek Opiekun medyczny w Szkole Policealnej Pascal?

– Profesjonalne przygotowanie: Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy przygotują Cię do pracy w różnych placówkach medycznych.

– Kompleksowa edukacja: Program nauczania obejmuje wszystkie niezbędne aspekty pracy opiekuna medycznego, od podstawowej opieki nad pacjentem po zaawansowane techniki medyczne.

– Praktyczne umiejętności: Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które jest kluczowe w tej branży, dzięki praktykom i stażom w placówkach medycznych.

– Certyfikaty i dyplomy: Po ukończeniu kierunku otrzymasz certyfikat oraz dyplom, które są uznawane w całym kraju i ułatwią Ci znalezienie pracy.

Dlaczego teraz jest najlepszy moment, by zapisać się na kierunek Opiekun medyczny?
Od lipca 2024 roku minimalne wynagrodzenie opiekuna medycznego wyniesie 6153,71 zł brutto, co stanowi znaczną podwyżkę w porównaniu do obecnych stawek. Taka podwyżka zapewnia nie tylko lepsze zarobki, ale także większą stabilność finansową i możliwość lepszego planowania przyszłości.

Podsumowanie

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w opiece medycznej, teraz jest najlepszy moment, by zapisać się na bezpłatny kierunek Opiekun medyczny w Szkole Policealnej Pascal. Dzięki nowym przepisom Twoje wynagrodzenie znacznie wzrośnie, a Ty zyskasz pewność stabilnego zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków. Nie zwlekaj – zapisz się już dziś i zacznij budować swoją przyszłość w jednym z najbardziej potrzebnych zawodów medycznych! Więcej informacji znajdziesz na stronie opiekunmedyczny.com.pl