Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Opiekun medyczny

Jest to idealny wybór dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w sektorze opieki zdrowotnej, pragnąc zawodowo nieść pomoc osobom chorym i z różnych względów niesamodzielnym. Poza tym kierunek ten jest odpowiedni dla osób, które cenią sobie kontakt międzyludzki. Co więcej, w szkołach policealnych dla dorosłych Pascal jest to szczególnie korzystna opcja, ponieważ kurs na opiekuna medycznego oferowany jest za darmo i prowadzony jest zaocznie. To doskonała
okazja dla tych, którzy chcieliby pracować jako opiekun medyczny i zdobyć te kwalifikacje zaocznie w szkole policealnej dla dorosłych, całkowicie za darmo.

Program nauczania realizowany w ramach tego kursu skierowany jest do osób dorosłych, które poszukują możliwości rozwoju zawodowego w branży medycznej lub interesuje je zmiana ścieżki kariery. Szkoła policealna Pascal oferuje elastyczność w postaci zajęć zaocznych, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących lub mających inne obowiązki. Kurs trwa jednak 1,5 roku ze względu na rozszerzony zakres działań, w tym m.in. umiejętność pobierania krwi. Tego typu umiejętności to kluczowe aspekty dla zawodu opiekuna medycznego i znacznie podnoszą atrakcyjność naszych absolwentów jako przyszłych kandydatów na tego rodzaju stanowiska. To zawód, który wymaga bowiem nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również wielu różnych umiejętności praktycznych w zakresie wsparcia osób chorych i niesamodzielnych w ich domach oraz placówkach ochrony zdrowia. W Pascal to wszystko dostępne jest za darmo!

Możliwości pod kątem zatrudnienia po kierunku opiekun medyczny

Absolwenci tego kursu w naszej zaocznej szkole policealnej dla dorosłych znajdują zatrudnienie w różnorodnych placówkach opieki zdrowotnej, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Poza tym mogą również zajmować się opieką osób chorych i niesamodzielnych w domach prywatnych. Rosnące zapotrzebowanie na opiekunów medycznych w społeczeństwie, które dynamicznie się starzeje, sprawia, że jest to zawód z przyszłością, szczególnie, że kwalifikacje można zdobyć za darmo.

gorzow-wielkopolskitechnik-farmaceutyczny