Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Sprawdź swoją wiedzę o MKS Chojniczanka!

Sprawdź swoją wiedzę o MKS Chojniczanka i wygraj nagrody!

Chojnice Chojniczanka – pierwsza liga – wspierana przez Pascala.

Miejski Klub Sportowy Chojniczanka jest pierwszoligowym miejskim klubem sportowym, który jest wspierany od 2 lat przez Szkołę dla dorosłych Pascal.

Pascal uczestniczy w meczach Chojniczanki, organizuje dodatkowe atrakcje dla kibiców oraz konkursy dla publiczności.

Tym razem zorganizował Quiz na temat MKS Chojniczanka. Kibice mogą sprawdzić swoją wiedzę i wygrać atrakcyjne gadżety związane z klubem oraz Szkołą dla dorosłych Pascal.

Co zrobić, aby wziąć udział w Quizie i wygrać nagrody?

Wystarczy wejść na stronę https://pascal.edu.pl/chojnice/quiz-chojniczanki/ i dołączyć do zabawy! Jeśli jest się fanem chojnickiej drużyny i śledzi się ich historię, kibicuje, wspiera w rozwoju i poczynaniach, bez trudu uda się odpowiedzieć na 15 pytań i zdobyć wysoką punktację.

Nagrody w Quizie o wiedzy na temat MKS Chojniczanka.

Nagrody przygotowano dla czterdziestu osób. Dla wszystkich pozostałych uczestników, którzy nie znajdą się w czterdziestce wygranych, bezpłatna Szkoła Pascal dla dorosłych przewidziała drobne upominki.

Dla pierwszych dziesięciu osób, które osiągną wynik 100% przewidziane są vouchery uprawniające do odbioru pakietów gadżetów MKS Chojniczanki.

Trzydziestu kolejnych uczestników zabawy z wynikiem 90-100% otrzyma gadżet Szkoły Pascal m.in. torby eko, ręcznik, kubek. Pozostałe osoby biorące udział w Quizie tematycznym MKS Chojniczanka otrzymają drobne upominki od Szkoły Pascal.

Football Goal