Wspieramy GKM Grudziądz

Grudziądz żużlem stoi, a Pascal to wspiera!

Kto był w Grudziądzu ten wie, że to piękne miasto. Ma wiele do zaoferowania pod względem atrakcji turystycznych oraz tradycji żużlowych. Zamek krzyżacki, Stare Miasto o średniowiecznym układzie, piękne bulwary nad Wisłą, baseny solankowe.

Fani sportowych emocji mogą przeżyć niezapomniane wrażenia na stadionie żużlowym Grudziądzkiego Klubu Motocyklowego czyli GKM Grudziądz S.A.

Żużel dumą Grudziądza.

Historia żużla w Grudziądzu zaczęła się na początku XX wieku – dokładnie w 1924 roku i trwa do dzisiaj. Jednym z wychowanków klubu jest Krzysztof Buczkowski pseudonim Buczek, który obecnie pełni funkcję kapitana drużyny. Po kilkunastu latach działalności w innych klubach żużlowych powrócił do swojego macierzystego GKM Grudziądz.

Szkoła Pascal wspiera lokalne inicjatywy.

Szkoła dla dorosłych Pascal jest szkołą bezpłatną. Angażuje się w lokalne wydarzenia, uczestniczyć w życiu lokalnym Grudziądza. Współpracuje z grudziądzkimi firmami. Wspiera różne wydarzenia w mieście m.in. WOŚP, Jarmark Świąteczny, Bieg Trzech Plaż, organizuje zbiórki dla schroniska dla zwierząt, słuchaczki kierunków stomatologicznych odwiedzają przedszkola, aby uczyć dzieci jak dbać o zęby.

Krzysztof Buczkowski „Buczek” został twarzą Pascala.

Bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal nawiązała współpracę z kapitanem drużyny żużlowej GKM Grudziądz. Pascal będzie organizował spotkania z Buczkiem. Fani będą mogli porozmawiać z kapitanem drużyny żużlowej, zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcia.

W konkursach organizowanych przez Szkołę Pascal sympatycy żużla i Krzysztofa Buczkowskiego będą mogli zdobyć gadżety z jego wizerunkiem.

Szkoła Pascal wspiera inicjatywy sportowe dlatego została sponsorem Buczka – zawodnika żużlowego GKM Grudziądz S.A.