Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Słuchaczka Liceum – Natalia Świercz z Wałbrzycha – Kandydatka Twarzy Pascala

Autor: PASCAL

Nazywam się Natalia Świercz . Mieszkam i pracuję w Wałbrzychu. Interesuję się sportem, oraz muzyką. Uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, górskie wycieczki i ciekawe miejsca. Jestem osobą o pozytywnym usposobieniu. Dla mnie słowa : niemożliwe, nie da się nie istnieją.

W 2019 roku , po dużej przerwie postanowiłam wrócić do nauki i dokończyć LO, a także zdać w końcu maturę , co jest moim ogromnym marzeniem ( mam wielką nadzieję ,że uda mi się je spełnić ). Szkoła Pascal okazała się świetnym wyborem ? Przyjaźni, chętni do pomocy, wykwalifikowani nauczyciele prowadzą bardzo interesujące zajęcia, są świetnymi motywatorami . To dzięki ich zaangażowaniu nauka staję się przyjemnością. Przekazują swoją wiedzę w ciekawy sposób, co pozwala szybko nadrobić ewentualne zaległości.

Grupę uczniów, w której się znalazłam tworzą osoby w różnym wieku, mimo to wspierają się nawzajem. W tym miejscu serdecznie pozdrawiam koleżanki i kolegów z klasy ? Kadra zarządzająca szkołą, oraz Pan dyrektor to wspaniali, pełni empatii ludzie. W moim mieście istnieje kilka szkół prowadzących zajęcia w systemie zaocznym, który pozwala połączyć pracę z uzupełnieniem wykształcenia . Jednak po roku nauki mogę stwierdzić, że jestem niesamowicie zadowolona z podjętej decyzji o wyborze szkoły Pascal. To był jeden z najlepszych wyborów, które dokonałam w swoim życiu.

Po zakończeniu LO zamierzam kontynuować naukę, bo zdobywając nowe kwalifikacje stajemy się bardziej atrakcyjni na rynku pracy, co stawia przed nami nowe możliwoci rozwoju. Wszystkim polecam istniejącą już 10 lat szkołę Pascal ! Darmową szkołę, która wspiera swoich uczniów w każdym etapie nauki .