Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Same korzyści podczas nauki w Pascalu!

Poszerzenie kwalifikacji to świetny sposób na odkrycie nowych możliwości w zakresie rozwoju zawodowego. Zalety edukacji policealnej są w tym wątku ogromne zwłaszcza dla osób, które chcą łączyć kształcenie z innymi zobowiązaniami. Szkoły zaoczne Pascal oferują unikalną szansę na zdobycie praktycznych umiejętności w przyjaznym i nowoczesnym środowisku. Zapewniamy również dostęp do narzędzi, które ułatwią Ci organizację i efektywne wykorzystanie czasu poświęconego nauce. Sprawdź, jakie korzyści gwarantuje nasza oferta.

Innowacyjne udogodnienia dla słuchaczy szkoły policealnej

Korzystając z naszej dedykowanej aplikacji, zyskujesz niezwykłą wygodę i dostęp do szeregu funkcjonalności zaprojektowanych z myślą o Tobie. Narzędzie oferuje plan zajęć oraz aktualności na temat placówki i edukacji, które zawsze będą w zasięgu Twojej ręki. Dzięki aplikacji możesz łatwo dołączyć też do programu lojalnościowego Pascal Plus. Wszystko to sprawia, że zalety nauki w szkole policealnej mają realny wpływ na Twoje codzienne życie.

Zdobywaj punkty i zgarniaj nagrody

Program lojalnościowy Pascal Plus to wyjątkowa propozycja dla każdego słuchacza w naszych szkołach policealnych. Punkty można gromadzić za obecność na zajęciach, polecanie naszej placówki znajomym, czy samo logowanie się do aplikacji. Ogromną zaletą programu jest możliwość wymiany zebranej puli na atrakcyjne nagrody. Program lojalnościowy motywuje do systematycznej nauki i aktywnego uczestnictwa w życiu szkolnej społeczności.

Najważniejsze dokumenty online

Kolejną zaletą nauki w naszej szkole jest możliwość zdobycia zaświadczeń lekarskich przez Internet. Dokumenty te są często niezbędne do rozpoczęcia praktyk zawodowych. Nasi słuchacze nie muszą jednak tracić czasu na osobiste wizyty u specjalisty. Wystarczy wypełnić ankietę w Panelu Słuchacza, a zaświadczenie zostanie wydane za symboliczną opłatą 69 zł. To następny dowód na to, że zalety edukacji policealnej w Pascalu łączą w sobie nowoczesność z praktycznym podejściem do potrzeb słuchaczy.

Nie czekaj dłużej i dołącz do grona zadowolonych absolwentów. Pascal otwiera przed Tobą drzwi do kariery marzeń, oferując skuteczną edukację i innowacyjne narzędzia. Zainwestuj w swoją przyszłość!

mieta-w-kosmetycepokrzywa