Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Raz wakajki, raz nauka

Masz w tym roku w planach jakiś egzotyczny spot? A może w głowie wciąż słyszysz jeszcze hity Opener’a i właśnie szykujesz się na kolejny festiwal? Bez względu na to, na czym upływają Ci tegoroczne wakajki, koniecznie znajdź chwilę, by zastanowić się, co będziesz robić, gdy minie już ten wakacyjny vibe. Oczywiście wolny czas należy wykorzystać w 100%, jednak wyboru dalszej ścieżki edukacji naprawdę nie warto odwlekać. Szczególnie, że rekrutacja do naszych szkół policealnych już trwa, a liczba miejsc na poszczególnych kierunkach jest ograniczona. Już dziś zarezerwuj więc miejsce dla siebie i ze spokojem oddaj się wakacyjnym przyjemnościom!

Latem festiwalowicz, od września pilny słuchacz kierunku medycznego?

Zapotrzebowanie na specjalistów w branży medycznej z roku na rok rośnie. Dlatego też nasze kierunki medyczne, takie jak technik sterylizacji medycznej, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, podolog, technik masażysta czy też asystentka lub higienistka stomatologiczna przy każdej rekrutacji cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Jeśli swoją przyszłość chcesz więc związać z branżą medyczną, między wakacyjnymi wyjazdami lub jeszcze na festiwalowym polu zapisz się on-line do szkoły policealnej Pascal w Twoim mieście na interesujący Cię kierunek medyczny.

Branża medyczna to nie Twoja bajka? W Pascal mamy coś także dla Ciebie!

Jeśli na Open’erze wszystkie dziewczyny z zazdrością patrzyły na upleciony przez Ciebie wianek z zebranych na polu kwiatów, być może odnajdziesz się na naszym kierunku dla przyszłych florystek i florystów. Jeśli natomiast to Ty pilnujesz, by namiot na kempingu był rozstawiony prawidłowo i przed przejażdżką na diabelskim młynie najpierw weryfikujesz wzorkiem jego stan techniczny, będziesz świetnym technikiem BHP. Dla osób, które na wakacjach zawsze biorą zakup biletów na siebie, a potem sprawdzają, czy wszyscy mają ze sobą niezbędne dokumenty, przygotowaliśmy natomiast kierunek technik administracji.

Kto wie, może za rok o tej porze będziesz rozpoczynać swoją pierwszą pracę w wymarzonym zawodzie? Nie odkładaj więc udziału w rekrutacji do jednej z naszych szkół policealnych i na maxa wykorzystaj tegoroczne wakacje! Do zobaczenia we wrześniu!

blog_studiagorzow-wielkopolski