Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Kształtuj swoją przyszłość w sercu zachodniej Polski!

W sercu zachodniej Polski, ukryty między malowniczymi krajobrazami i zachwycającą historią, leży urokliwe miasto Gorzów Wielkopolski. To miejsce, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, a lokalna społeczność pełna jest gościnności i otwartości. Jeśli szukasz fascynującego miejsca do odwiedzenia, Gorzów Wielkopolski z pewnością będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Miasto z Historią

Gorzów Wielkopolski posiada długą i bogatą historię, która sięga średniowiecza. Jego początki są związane z osadnictwem słowiańskim i rozwinięciem się jako strategicznego punktu na szlaku handlowym łączącym Wielkopolskę z Pomorzem. Dziś, miasto zachowuje wiele zabytków i atrakcji, które przypominają o dawnych czasach.

Spacerując po zabytkowej starówce, można poczuć magię minionych wieków. Stare kamienice, wąskie uliczki, malownicze place i zabytkowe kościoły tworzą niepowtarzalny klimat. Rynek Wielkopolski, z dominującym ratuszem, stanowi serce miasta i idealne miejsce na odprężający spacer czy spotkanie z przyjaciółmi w jednej z uroczych kawiarni.

Nowa Szkoła Policealna Pascal

Nie ma nic bardziej inspirującego niż miejsce, gdzie edukacja spotyka się z pasją. W Gorzowie Wielkopolskim właśnie takie miejsce powstało – szkoła policealna Pascal. Jako marka ceniona na rynku edukacyjnym, Pascal ma jeden z dwudziestu czterech oddziałów w mieście, które słynie z przyjaznych ludzi i otwartych umysłów.

Zaawansowane Kierunki dla Ciekawych Świata

Sukces zawodowy zaczyna się od wyboru odpowiedniej ścieżki kształcenia. Pascal oferuje atrakcyjne kierunki, które przyciągają ambitnych i kreatywnych ludzi. Niezależnie od tego, czy interesujesz się kosmetologią, medycyną czy sztuką floralną, Pascal ma coś dla Ciebie!

Technik Usług Kosmetycznych: Jeśli uwielbiasz dbać o urodę i chciałbyś nauczyć się różnorodnych zabiegów kosmetycznych, ten kierunek jest stworzony dla Ciebie. Po ukończeniu nauki będziesz gotowy do podjęcia pracy w luksusowych salonach kosmetycznych, spa i wellness.

Florysta: Gorzów Wielkopolski słynie z pięknych parków i ogrodów, więc nie ma lepszego miejsca na naukę sztuki floralnej. Wyraź swoją kreatywność, tworząc wyjątkowe bukiety i dekoracje, które rozjaśnią każdy dzień.

Technik Sterylizacji Medycznej: W dziedzinie medycyny ważna jest doskonała organizacja i dbałość o bezpieczeństwo pacjentów. Jako technik sterylizacji medycznej, będziesz grał kluczową rolę w zapewnianiu najwyższych standardów higieny w placówkach medycznych.

Technik Masażysta: Jeśli cenisz znaczenie relaksu i dbałości o zdrowie, to kierunek technika masażysty będzie dla Ciebie idealny. Nauczysz się różnorodnych technik masażu, które pomogą ludziom zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Higienistka Stomatologiczna: Zdrowie jamy ustnej jest niezwykle ważne, a higienistka stomatologiczna odgrywa kluczową rolę w profilaktyce i edukacji pacjentów na temat zdrowego uzębienia.

Asystentka Stomatologiczna: Współpraca z lekarzem dentystą to fascynujące wyzwanie. Jako asystentka stomatologiczna będziesz asystować w różnorodnych zabiegach i dbać o komfort pacjentów.

Jak zapisać się na kierunek lub kurs?

Zarezerwuj miejsce tutaj!

raz wakajki raz naukacurly-hair