Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Pojedynek Kierunków – czekają atrakcyjne nagrody!

Dobra zabawa, większa rozpoznawalność, rywalizacja, a przy tym być może pomożesz komuś dokonać wyboru ścieżki życiowej. Pojedynek Kierunków to konkurs, w którym liczy się kreatywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi i konkretne argumenty. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy mają więcej niż 18 lat bądź zgodę rodziców na udział w zabawie.

Na zwycięzcę i kolejne 4 osoby z najwyższą liczbą głosów, czekają atrakcyjne nagrody. Jednym słowem jest się o co pojedynkować. Jak wziąć udział?

‘Pojedynek Kierunków’ – o co chodzi w konkursie?

Który kierunek jest popularny, przyszłościowy, najlepszy? Dlaczego zawodu warto uczyć się w Pascalu? Odpowiedzi na te pytania dostarczą wyniki konkursu. Jeśli uważasz, że Twój kierunek jest najlepszy i masz pomysł na to, jak to zobrazować, weź telefon w dłoń i nagraj krótki filmik (30 s). Koniecznie dodaj, dlaczego to Pascal jest najlepszym miejscem do zdobywania wiedzy w tym kierunku.

Konkurs Pojedynek Kierunków to świetna opcja, by przedstawić młodszym kolegom i każdemu, kto poszukuje pomysłu na siebie, swój kierunek. Możesz to zrobić w dowolny sposób przed kamerką telefonu, istotne jest przesłanie filmiku mieszczącego się w 30 s w formacie 16:9.

Nie da się ukryć, że w tym konkursie liczy się kreatywność i pomysłowość. Pojedynek kierunków to ‘walka’ na argumenty, ale też możesz wykorzystać rekwizyty, przedmioty, które są charakterystyczne dla Twojego kierunku. Możesz przywdziać charakterystyczny strój dla konkretnego zawodu. Filmik możesz nagrać śpiewająco. Pełna dowolność w granicach dobrego smaku.

Zgłoszenia do konkursu  przyjmowane od 21.04 do 14.05

W konkursie Pojedynek Kierunków udział może wziąć każdy, kto ma 18 lat bądź zgodę rodziców. Drugim warunkiem jest nagranie przekonującego filmiku o tym, że to właśnie Twój kierunek jest najlepszy, a Pascal to szkoła, która prowadzi do celu.

Od 21 kwietnia do 14 maja będą przyjmowane zgłoszenia. W tym celu nie tylko nagraj filmik, ale również wypełnij formularz zgłoszeniowy. Konieczne jest wyrażenie zgody na publikację wizerunku- bez tego niemożliwe byłoby pokazanie Twojej twórczości szerszej publiczności.

Każdy uczestnik będzie miał swój profil, za pośrednictwem którego internauci będą oddawać głosy oraz przede wszystkim zapoznają się z różnymi filmikami=kierunkami. Przed upublicznieniem profilu, otrzymasz go do akceptacji.

Zwycięzcę wyłoni głosowanie

Od 16 maja do 11 czerwca każdy będzie mógł oddać swój głos. Przez internet głos liczony jest jako 1, a w sekretariacie szkoły jako 5. Każdego dnia można oddać 1 głos. W przypadku drogi internetowej głosy można oddawać wyłącznie z polskiego IP.

Jeśli lubisz być w centrum uwagi, to Pojedynek Kierunków jest doskonałym miejscem do zwiększenia rozpoznawalności. O swoim udziale w konkursie możesz poinformować znajomych na portalach społecznościowych, zachęcając do oddania głosu na Twój filmik.

Nagrody do 5. miejsca

W konkursie czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 14 czerwca na Facebooku Pascala: https://www.facebook.com/ECKPascal. Co czeka na najlepszych?

  • Telefon za miejsce 1.
  • Kamerka sportowa za miejsce 2.
  • Smartwatch za miejsce 3.
  • Słuchawki bluetooth za miejsce 4.
  • Pakiet gadżetów Pascala za miejsce 5.

W skład pakietu wchodzą praktyczne akcesoria na zbliżający się sezon letni i przydatne w codzienności rzeczy. Są to: okulary przeciwsłoneczne, frisbee, skarpetki, torbo-ręcznik, notes z długopisem.

Podziel się swoją wiedzą na temat kierunku, na którym się uczysz. Być może będziesz inspiracją dla innych, pomożesz dokonać im wyboru. Poza tym Pojedynek Kierunków z pewnością dostarczy Ci mnóstwo pozytywnych emocji, a być może finalnie jedną z nagród.

pascal wspiera schroniskotlo-ts2