Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Konkurs Pascal Talent Show!

Zapraszamy do wykazania swojego Talentu – Konkurs Pascal Talent Show!

Z dumą ogłaszamy nasz najnowszy i najbardziej ekscytujący projekt – Konkurs Talentów Pascal Talent Show! To wyjątkowa okazja dla Was, by zaprezentować światu swoje ukryte umiejętności, talent i pasje. Czy jesteś utalentowanym wokalistą, niesamowitym tancerzem, kreatywnym artystą, czy może wyjątkowym iluzjonistą? To jest właśnie moment, aby podzielić się swoim talentem z szerokim gronem odbiorców!

Jak wziąć udział?

Zasady są niezwykle proste! Wystarczy nagrać krótki film trwający maksymalnie 30 sekund, prezentujący Twój talent lub hobby. Nie krępuj się – możesz użyć dowolnego formatu wideo, który Ci odpowiada. Pamiętaj, że to Twoje umiejętności i pasja są najważniejsze!

Kim może być uczestnik?

Nie ma ograniczeń! Konkurs jest otwarty dla wszystkich – zarówno dla naszych obecnych uczniów, jak i osób spoza szkoły. Jesteśmy przekonani, że talent kryje się wszędzie i chcemy dać szansę każdemu, by zabłysnąć na naszej scenie!

Jak zgłosić swój udział?

Przesyłanie zgłoszeń jest niezwykle łatwe. Wystarczy, że nagrałeś/am niesamowity występ, a następnie prześlesz nagranie do nas. Dodamy Twoje dzieło na naszej oficjalnej stronie, gdzie będzie miało szansę zyskać liczne głosy i podziw naszej społeczności.

Czas na zgłoszenia jest ograniczony!

Oficjalny start zgłoszeń rozpoczynamy już 24 lipca, dlatego nie zwlekaj! Termin nadsyłania filmów mija 15 sierpnia, więc zachęcamy Cię do podjęcia działania jak najszybciej. Pamiętaj, że każdy dzień ma znaczenie, dlatego warto wcześnie się zaangażować i zyskać przewagę.

Co można wygrać?

A teraz najlepsza część! Przygotowaliśmy fantastyczne nagrody dla najbardziej utalentowanych uczestników:

1. miejsce: Laptop – byś mógł rozwijać swoje umiejętności również online!

2. miejsce: Telefon – byś mógł pozostać w kontakcie z nami i swoimi fanami!

3. miejsce: Kamerka sportowa – byś mógł uwiecznić swoje kolejne artystyczne osiągnięcia!

4. miejsce: Słuchawki Bluetooth – byś mógł cieszyć się ulubioną muzyką podczas treningów!

5. miejsce: Powerbank – byś mógł być zawsze naładowany i gotowy do działania!

To nie koniec!

Dodatkowo, osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w sekretariacie w wybranych dniach, otrzyma specjalny pakiet gadżetów, który dostarczy jeszcze więcej radości i inspiracji!

Dlaczego warto wziąć udział?

Konkurs Talentów Pascal Talent Show to nie tylko doskonała okazja do wykazania swojego talentu, ale również szansa na zaprezentowanie go przed szerszą publicznością. Może to być początek Twojej artystycznej kariery lub dodatkowy zastrzyk energii dla już rozwijającego się talentu. Poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach, zdobądź nowe doświadczenia i podziwiaj talenty innych. Wszystko to czeka na Ciebie podczas naszego konkursu!

Do dzieła!

Nie zwlekaj i podejmij wyzwanie! Wykręć swój najlepszy występ, przesyłaj zgłoszenia i bądź gotowy na burzę pozytywnych emocji! Pascal Talent Show to idealna okazja, by poznać i pokazać światu to, co w Tobie najlepsze!

Wesprzyj swoje marzenia, pokaż swój talent i dołącz do naszej artystycznej społeczności. Czekamy na Ciebie na tej niezapomnianej artystycznej przygodzie!

Do zobaczenia na naszej internetowej scenie!

Aromatherapy