Zarezerwuj miejsce ON-LINE

5 nowych, atrakcyjnych kierunków w Pascalu. Przyszłościowe zawody bez studiów.

Jakie są zawody przyszłości? Które branże przynoszą dobre dochody? Te pytania dziś możemy stawiać sobie na rożnych etapach życia. Przebranżowienie i diametralna zmiana zawodowego kursu są możliwe w każdym wieku. Podnoszeniu kwalifikacji w różnych kierunkach sprzyja bogata oferta szkoły policealnej Pascal.

Oferujemy 5 nowych kierunków. Wśród nich przyszłościowe zawody medyczne.  Jesteśmy już w 24 miastach, na Twój ruch czeka szkoła policealna Warszawa, Kraków, Gdańsk i inne, mniejsze i większe miasta.

Happy students

PRZYSZŁOŚCIOWE ZAWODY MEDYCZNE W PASCALU

Szkoła policealna Pascal poszerzyła ofertę o 4 atrakcyjne kierunki medyczne. Branża medyczna to jedna z najbardziej przyszłościowych branż w Polsce i na świecie. W Polsce, w sektorze ochrony zdrowia przeważają placówki publiczne, ale sektor prywatny wciąż notuje wzrosty. W systemie ochrony zdrowia wartość sektora prywatnego została oszacowana w 2021 roku na 56 mld zł, natomiast NFZ wydał 105 mld zł. Agencja PMR szacuje, że w 2024 roku wartość sektora prywatnego wzrośnie do 79 mld zł.

Branża medyczna to szerokie możliwości rozwoju kariery i pracy. Szkoła policealna Pascal już teraz zaprasza na nowe przyszłościowe kierunki medyczne.

Dentist showing the correct dental hygiene on white background

TECHNIK DENTYSTYCZNY

Uczysz się w weekendy. Edukacja trwa 2,5 roku i kończy się uzyskaniem tytułu technika. Dlaczego warto postawić  na ten kierunek? Bo pełne uzębienie, zdrowy i ładny uśmiech to dziś wyraz podstawowej dbałości o siebie. Technik dentystyczny to pewna, stabilna i spokojna praca. Więcej o zawodzie tutaj.

Pharmacist checking medicines in a drugstore

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Nauka w weekendy przez okres 2,5 roku. Technik farmaceutyczny to dziś bardzo ceniony zawód. Jako pierwszy, często przed lekarzem, udziela pacjentowi porad dotyczących stosowania leków i suplementów. Praca jest atrakcyjna pod względem warunków zatrudnienia, stabilności i stwarza możliwości rozwoju, gdyż technik farmaceutyczny znajduje zatrudnienie nie tylko w aptece. Więcej o tym kierunku w szkole policealnej Pascal znajdziesz tutaj.

Close up of podiatrist preparing nails for procedure

PODOLOG

Wygodna nauka w weekendy i przyszłościowy zawód medyczny w dwa lata. Dlaczego ten kierunek opłaca się wybrać? Konieczność dbania o stopy dostrzega coraz więcej Polaków, a prywatne gabinety w dużych i małych miastach cieszą się zainteresowaniem. Podolog to gotowy pomysł na własny biznes, ale też możliwość znalezienia etatu w prywatnych i publicznych placówkach medycznych. Więcej o tym kierunku tutaj.

Hearing test with tuning fork

PROTETYK SŁUCHU

Nauka w systemie zaocznym przez dwa lata. Statystyki pokazują, że coraz więcej Polaków ma problemy ze słuchem. Żyjemy coraz dłużej i konieczne jest utrzymanie wysokiej jakości życia, w tym utrzymanie w dobrej formie jednego z najważniejszych zmysłów. Protetyk słuchu jest wśród poszukiwanych zawodów medycznych. Jest to praca z pacjentem i nowoczesną technologią. Więcej o zawodzie tutaj.

Szkoła policealna Gdańsk, Warszawa, Kraków, Legnica i inne placówki Pascala nie wymagają matury. Atrakcyjny zawód jest na wyciągnięcie ręki.

Optician Fitting Glasses

TECHNIK OPTYK W SZKOLE POLICEALNEJ PASCAL

To jeden z tych zawodów, który zapewnia stabilną, spokojną przyszłość. Technik optyk to nowy kierunek w ofercie Pascala i bez wątpienia wpisuje się w kategorie przyszłościowe zawody bez studiów. Technik optyk to w bardzo dużym skrócie specjalista od okularów, ich tworzenia, dbania o nie i od akcesoriów do okularów. To praca z ludźmi, receptami, okularami.

Nauka na kierunku technik optyk w szkole policealnej Pascal trwa dwa lata i odbywa się w trybie weekendowym. Dzięki czemu połączysz ją z pracą na etacie, życiem rodzinnym, nauką w systemie stacjonarnym. Więcej o tym kierunku znajdziesz tutaj.

Przyszłość piszemy już teraz, zależy ona od podjętych decyzji. Dlatego zrób pierwszy krok, wybierz swój przyszłościowy kierunek w Pascalu i zadbaj o swoją przyszłość.

Źródło:

https://twojezdrowie.rmf24.pl/cialo/news-coraz-wiecej-polakow-ma-problemy-ze-sluchem,nId,3341410#crp_state=1

https://medycynaprywatna.pl/inwestowanie-na-gieldzie-w-branze-medyczna/

Pharmacist checking medicines in a drugstore