Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Ty też możesz zostać:

bez-nazwy-1
Aktualne wyniki
Dziękujemy za zaangażowanie w konkurs Twarz Pascala.
Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki:
Miejsce 1
Kandydatka nr 12
Agnieszka Żakowska
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Chojnice.
Miejsce 2
Kandydat nr 03
Daniel Żołek
Słuchacz kierunku Opiekun Medyczny w oddziale Płock.
Miejsce 3
Kandydatka nr 06
Agnieszka Kidoń
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Głogów.
Miejsce 4
Kandydatka nr 22
Dominika Tomaszewska
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Włocławek.
Miejsce 5
Kandydatka nr 10
Anita Ziółkowska
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Otwock.
Miejsce 6
Kandydatka nr 21
Aleksandra Miłosek
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Ełk.
Miejsce 7
Kandydatka nr 17
Dorota Bukowska
Słuchaczka kierunku Technik Administracji w oddziale Tczew.
Miejsce 8
Kandydatka nr 20
Katarzyna Smoczyńska – Ogłudek
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Nysa.
Miejsce 9
Kandydatka nr 11
Natalia Nowak
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Zawiercie.
Miejsce 10
Kandydat nr 07
Mateusz Markiewicz
Słuchacz kierunku Technik Sterylizacji Medycznej w oddziale Ostróda.
Miejsce 11
Kandydatka nr 18
Elżbieta Wójtowicz
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Grudziądz.
Miejsce 12
Kandydatka nr 08
Katarzyna Juśkiewicz
Słuchaczka kierunku Florysta w oddziale Nysa.
Miejsce 13
Kandydatka nr 02
Natalia Świercz
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Wałbrzych.
Miejsce 14
Kandydatka nr 23
Andżelika Walaszek
Słuchaczka kierunku Technik Masażysta w oddziale Chojnice.
Miejsce 15
Kandydatka nr 05
Katarzyna Glabas
Słuchaczka kierunku Higienistka Stomatologiczna w oddziale Włocławek.
Miejsce 16
Kandydatka nr 01
Ewelina Czuczwara
Słuchaczka kierunku Florysta w oddziale Głogów.
Miejsce 17
Kandydatka nr 16
Daria Siedlecka
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Bydgoszcz.
Miejsce 18
Kandydatka nr 09
Ewelina Wasiela
Słuchaczka kierunku Technik Masażysta w oddziale Kutno.
Miejsce 19
Kandydat nr 19
Kacper Kaliniak
Słuchacz kierunku LO w oddziale Ostróda.
Miejsce 20
Kandydatka nr 25
Ewelina Kwarcińska
Słuchaczka kierunku Technik Sterylizacji Medycznej w oddziale Nysa.
Miejsce 21
Kandydatka nr 15
Ilona Prus
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Nysa.
Miejsce 22
Kandydatka nr 13
Alla Tsapliuk
Słuchaczka kierunku Technik Usług Kosmetycznych w oddziale Nysa.
Miejsce 23
Kandydatka nr 14
Elwira Biernacka
Słuchaczka kierunku Technik BHP w oddziale Grudziądz.
Miejsce 24
Kandydatka nr 24
Irena Czaja
Słuchaczka kierunku LO w oddziale Chojnice.
Miejsce 25
Kandydatka nr 04
Klaudia Betkowska
Słuchaczka kierunku Terapeuta Zajęciowy w oddziale Płock.

Zagłosuj na kandydata w konkursie

Zostań Twarz Pascala