Zarezerwuj miejsce ON-LINE

KURSY ZAWODOWE

Wybierz kurs dla Ciebie
Zapoznaj się z naszą ofertą płatnych kursów zawodowych

Szkoła policealna Pascal proponuje rozmaite kursy jednoroczne w atrakcyjnych cenach! Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną zdobyć nowe kompetencje zawodowe oraz kwalifikacje, pozwalające na podjęcie pracy w wielu zawodach, w tym m.in. jako wizażystka, stylistka czy konsultant ds. dietetyki.

Kursy jednoroczne, proponowane przez naszą szkołę policealną, realizowane są w trybie zaocznym, dzięki czemu nie musisz rezygnować z codziennych aktywności i obowiązków, w tym m.in. związanych z pracą zawodową. Wiedza z zakresu wybranej dziedziny, przekazywana jest przez profesjonalną i doświadczoną kadrę, której znajomość branży pozwala na przekazanie wiedzy, mającej zastosowanie w praktyce. Jest to szczególnie ważne w przypadku kierunków, takich jak m.in. pomoc nauczyciela przedszkola, trener personalny czy instruktor ds. terapii uzależnień, które wiążą się z dużą odpowiedzialnością.

Kształcenie jednoroczne to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności zgodnych z własnymi zainteresowaniami, a tym samym znalezienie wymarzonej, dobrze płatnej pracy. Zapraszamy do zapisów!