Zarezerwuj miejsce ON-LINE

KURSY ZAWODOWE

Wybierz kurs dla Ciebie
Zapoznaj się z naszą ofertą płatnych kursów zawodowych

Chcesz przekwalifikować się lub w możliwie krótkim czasie pozyskać niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do pracy na wymarzonym stanowisku? Szkoła Pascal proponuje rozmaite kursy jednoroczne w atrakcyjnych cenach! Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną zdobyć nowe kompetencje zawodowe oraz kwalifikacje, pozwalające na podjęcie pracy w wielu atrakcyjnych i pożądanych na rynku pracy zawodach, w tym m.in. jako wizażystka, stylistka czy konsultant ds. dietetyki. Oferujemy szeroką gamę kierunków, na których możesz podjąć naukę, chcąc wyprzedzić swoją konkurencję aplikującą na te same stanowiska co Ty.

Rok nauki w szkole Pascal – maksimum niezbędnych informacji i umiejętności

Kursy jednoroczne, proponowane przez naszą szkołę, realizowane są w trybie zaocznym, dzięki czemu nie musisz rezygnować z codziennych aktywności i obowiązków, w tym m.in. związanych z pracą zawodową. Zaoczny tryb nauczania czy też niezwykle atrakcyjny koszt naszych kursów jednorocznych, to jednak nie jedyne korzyści płynące z podjęcia nauki w szkołach Pascal. Największym plusem tego modelu kształcenia w naszych placówkach jest jego program, który doskonale łączy w sobie niezbędną do prawidłowego wykonywania obowiązków teorię z równie istotną praktyką. Wiedza z zakresu wybranej dziedziny przekazywana jest bowiem we wszystkich naszych placówkach przez profesjonalną i doświadczoną kadrę, której znajomość branży pozwala na przekazanie teorii, mającej rzeczywiste zastosowanie w praktyce. Jest to szczególnie ważne w przypadku kierunków, takich jak m.in. pomoc nauczyciela przedszkola, trener personalny czy instruktor ds. terapii uzależnień, które wiążą się z dużą odpowiedzialnością.

Zapisz się na jeden z naszych kursów już dziś i za rok aplikuj na wymarzone stanowisko!

Kształcenie jednoroczne w szkołach Pascal to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności zgodnych z własnymi zainteresowaniami, a tym samym znalezienie wymarzonej, dobrze płatnej pracy. Ponieważ w naszych szkołach umożliwiamy zdobycie interesujących umiejętności czy też całkowite przekwalifikowanie się w naprawdę krótkim czasie, nie zwlekaj z rozpoczęciem nauki! Wykorzystaj też dostępny na naszej stronie formularz zgłoszeniowy, by już dziś zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku. Dzięki temu być może mniej więcej już za rok o tej samej porze będziesz cieszyć się z nowej posady, którą otrzymasz dzięki zdobytym u nas kwalifikacjom. Sprawdź naszą aktualną ofertę kursów jednorocznych i wybierz ten, który pozwoli Ci wybić się w interesującej Cię branży. Zapraszamy do zapisów!