Zarezerwuj miejsce ON-LINE

KURSY ZAWODOWE

Wybierz kurs dla Ciebie
Zapoznaj się z naszą ofertą płatnych kursów zawodowych

Dziś na rynku pracy liczą się przede wszystkim kwalifikacje i doświadczenie. Świetnym sposobem na zdobycie nowych umiejętności oraz kompetencji zawodowych stają się więc opracowane przez nas kursy jednoroczne. Zapisując się na jeden z nich w szkole policealnej Pascal w niezwykle atrakcyjnych cenach otrzymujesz tym samym możliwość szybkiej poprawy swojej sytuacji na rynku pracy na lepsze! Z nami możesz kształcić się na wielu różnych kierunkach, by już po dwóch semestrach nauki być gotowym do podjęcia pracy w wymarzonym zawodzie.

Kursy jednoroczne w szkołach policealnych Pascal – w rok przygotujemy Cię do wykonywania zawodu!

Programy naszych kursów jednorocznych zostały opracowane tak, by ich słuchacze w tym stosunkowo krótkim czasie zdobyli jak najwięcej rzetelnej, branżowej wiedzy i realnych umiejętności niezbędnych w codziennej pracy. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną i przede wszystkim doświadczoną kadrę, która znakomicie przygotowuje kolejnych specjalistów do realizowania się w wymarzonym zawodzie. Co równie istotne, nauka odbywa się w trybie zaocznym. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych obowiązków i aktywności. Śmiało możesz więc łączyć edukację m.in. z aktualną pracą. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie niezależności finansowej, gdy planuje się np. całkowitą zmianę branży, czy też zachowanie stanowiska, jeśli zależy nam głównie na podniesieniu kwalifikacji.

Szeroki wybór atrakcyjnych kursów jednorocznych

Naszą ofertę staramy się dopasowywać do bieżącej sytuacji na rynku pracy. Chcemy bowiem kształcić naszych słuchaczy przede wszystkim na takich kierunkach, które dają realne szanse na zatrudnienie w interesujących ich branżach. Stawiamy w związku z tym na różne dziedziny - zarówno na zawody w branży medycznej, takie jak chociażby pomoc apteczna, jak również pożądane w świecie sprzedaży - przedstawiciel handlowy oraz doradca ds. obsługi klienta. Kształcimy ponadto przyszłych specjalistów ds. marketingu, wizażystki i manikiurzystki, a także specjalistów ds. rachunkowości i finansów. Zapisz się już dziś!