Zobacz w czym szkoła Pascal może ci pomóc.

Zapoznaj się z informacjami na temat naszej szkoły

DLACZEGO PASCAL?

Pascal to Szkoły Policealne dla dorosłych, w których zdobędziesz swój wymarzony zawód albo skorzystasz z ofertowanych przez nas kursów. Szkoła Pascal istnieje od 2010 roku i ciągle się rozwija. Nauka na wszystkich kierunkach w Szkole Policealnej Pascal są bezpłatne.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która właśnie ukończyła liceum ogólnokształcące czy po wielu latach postanawiasz kontynuować kształcenie – możesz skorzystać z naszej oferty. Nie wymagamy matury – tylko wykształcenie średnie.

Rynek pracy jest dynamiczny, ciągle się zmienia, a my jako szkoła wyspecjalizowana w kształceniu zawodowym – podążamy za potrzebami pracodawców i oferujemy kierunki, po skończeniu których nie powinno być problemów ze znalezieniem pracy.

W zawodach zdobytych w naszej szkole jest możliwość podjęcia pracy w kraju, jak i za granicą. Szczególnie dotyczy to kierunków medycznych np. Opiekun Medyczny, Higienistka Stomatologiczna, Technik Masażysta. Technik Sterylizacji Medycznej.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą kierunek, który odpowiadać będzie ich zainteresowaniom. W ofercie kierunków zawodowych posiadamy m.in. Technik Usług Kosmetycznych, Technik BHP, czy Technik Administracji.

untitled-1

Zobacz co nas wyróżnia:

Bezpłatne zaświadczenia
wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPS, WKU i innych
Zero opłat:
podejmując naukę w Szkole Policealnej nie ponosisz żadnych kosztów.
Legitymacja szkolna:
otrzymasz legitymację, która uprawnia do zniżek wg przepisów
Zniżki na zakupy, usługi:
korzystasz ze zniżek oferowanych przez naszych Partnerów
Aplikacja mobilna:
instalując aplikację „Pascal – Szkoły za darmo!” masz dostęp w jednym miejscu do planu zajęć, terminów zjazdów oraz aktualności.
Panel słuchacza:
logowanie się do niego pozwala być na bieżąco z informacjami, sprawdzać plan zajęć, terminy zjazdów.
Tryb nauki:
nauka odbywa się w weekendu- tak, aby nie było problemów połączenia jej z pracą i innymi obowiązkami.
Praktyki zawodowe:
praktyki możesz odbyć w miejscu wybranym przez siebie, w razie problemów z ich organizacją nasza szkoła służy pomocą.

Sprawdź naszą oferte:

Szkoła Policealna:
zero opłat, nie wymagamy matury – jedynie wykształcenie średnie. Nauka kończy się egzaminem zawodowym.
Liceum dla dorosłych:
po ukończeniu LO zdobywasz wykształcenie średnie. Masz możliwość przystąpienia do matury, a po jej zdaniu ubieganie się na studia wyższe. Możesz również kontynuować naukę w naszej Szkole Policealnej.
Szkoła medyczna
Kursy zawodowe:
zaoczny tryb nauczania, po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat oraz zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, jak również osoby, które z wykładaną tematyką mają styczność od dłuższego czasu podczas swojej pracy zawodowej. Do współpracy zaprosiliśmy tylko najlepszych, gdyż ufamy, że to praktyka czyni mistrza, dlatego chcemy, aby nasi słuchacze właśnie z pomocą doświadczonych pedagogów mogli jak najlepiej przygotować się do zawodu, który będą w przyszłości wykonywać.