Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Wrzesień czas nauki i rozwoju, jeszcze zdążysz się zapisać!

Jesień już za pasem. 4-go września w szkolnych murach w całej Polsce rozbrzmiał już też pierwszy dzwonek. W Pascal dobrze jednak rozumiemy, że panująca wciąż iście wakacyjna pogoda mogła nie sprzyjać podejmowaniu decyzji odnośnie dalszej edukacji. Dlatego też w przypadku naszych szkół policealnych oraz liceów ogólnokształcących dla dorosłych wciąż możesz się jeszcze zapisać! Rekrutacja trwa bowiem aż do końca września!

Nabór do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych lub do szkoły policealnej już po pierwszych zjazdach?

W Pascal jest to możliwe! Nasi słuchacze rzeczywiście mają już za sobą pierwsze weekendy nauki, jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że życie pisze różne scenariusze. Poza tym wiemy też, że wybór dalszej ścieżki edukacji może być naprawdę trudny. W końcu od tego zależą kolejne lata Twojego życia – zarówno te spędzone na zajęciach w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych bądź w szkole policealnej, jak również już po uzyskaniu dyplomu. Obrany wcześniej kierunek będzie determinować przecież Twoje późniejsze możliwości. Wierzymy też, że wrzesień to po prostu idealny czas na naukę i rozwój, a więc również na decyzje odnośnie dalszej edukacji lub o przebranżowieniu się i na rekrutację.

Na jakie kierunki wciąż można się zapisać?

Wszystko zależy oczywiście od miasta, w którym chcesz się uczyć. Niemniej w wielu naszych lokalizacjach do końca września będzie trwać rekrutacja zarówno do liceów ogólnokształcących dla dorosłych, jak również do szkół policealnych – i na kierunki zawodowe i na bezpłatne kierunki medyczne. Jeśli chodzi o kierunki medyczne, to wciąż trwa u nas nabór m.in. na przyszłych techników administracji, techników BHP, florystów oraz techników usług kosmetycznych. Na kierunkach medycznych są to natomiast takie kierunki, jak np. asystentka lub higienistka stomatologiczna, opiekun medyczny, technik masażysta, technik sterylizacji medycznej, a także terapeuta zajęciowy. Poza tym wciąż mamy wolne miejsca dla słuchaczy różnych jednorocznych kursów zawodowych.

Happy young women laughingco ma wspólnego galaretka z włosami