Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Zapisz się on-line

Wybierz kierunek i zarezerwuj miejsce.
Liczba miejsc jest ograniczona!

lic
[[[["field11","contains","Bydgoszcz"]],[["email_to","field8","bydgoszcz@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Chojnice"]],[["email_to",null,"chojnice@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","G\u0142og\u00f3w"]],[["email_to",null,"glogow@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Grudzi\u0105dz"]],[["email_to",null,"grudziadz@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Kutno"]],[["email_to",null,"kutno@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Nysa"]],[["email_to",null,"nysa@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Ostr\u00f3da"]],[["email_to",null,"ostroda@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Otwock"]],[["email_to",null,"otwock@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","P\u0142ock"]],[["email_to",null,"plock@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Tczew"]],[["email_to",null,"tczew@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","W\u0142oc\u0142awek"]],[["email_to",null,"wloclawek@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Wyszk\u00f3w"]],[["email_to",null,"wyszkow@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Zawiercie"]],[["email_to",null,"zawiercie@pascal.edu.pl"]],"and"]]
1 Step 1
Zapis on-line

Dane osobowe:

Imię
Nazwisko

Dane kontaktowe:

Numer telefonu
phone
PEŁNA TREŚĆ
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Grupa Pascal Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-350) przy ul. Tymienieckiego 25C/90, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Grupa Pascal Sp. z .o.o.
PEŁNA TREŚĆ
TAK, chcę być informowany/a e-mailowo o wydarzeniach, materiałach, promocja i ofertach specjalnych Grupa Pascal Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-350) przy ul. Tymienieckiego 25C/90 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Grupa Pascal Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Grupa Pascal Sp. z .o.o.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Wpisz szukane wyrażenie i wciśnij Enter aby wyszukać