Ucz się online w weekendy na kursach zawodowych

Szkoła Pascal oferuje wyjątkową możliwość nauki online w weekendy, dostosowaną do potrzeb osób pracujących i tych, którzy mają napięty harmonogram. Kursy zawodowe prowadzone są w trybie zdalnym, co pozwala na zdobycie nowych kwalifikacji bez konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków.

Dlaczego warto wybrać kursy online w Pascal?

1. Elastyczność czasu nauki.

Weekendowe zajęcia online umożliwiają naukę w weekendy, bez konieczności poświęcania dni roboczych. To idealne rozwiązanie dla osób pracujących oraz rodziców.

2. Różnorodność kursów zawodowych.

Pascal oferuje szeroki wachlarz kursów zawodowych, które umożliwiają zdobycie umiejętności i wiedzy potrzebnych na rynku pracy. Aktualnie dostępnych jest ponad 50 różnych kursów zawodowych trwających od kilku godzin do 1 roku. Dostępne kursy obejmują dziedziny tj.:

• zdrowie i uroda
  • kadrowo-księgowe
  • opiekuńczo-medyczne
  • biznesowo-zawodowe
  • językowe

3. Interaktywne i angażujące zajęcia

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają interaktywne i angażujące lekcje. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia edukacyjne, które ułatwiają naukę i przyswajanie wiedzy.

4. Wsparcie i dostęp do materiałów

Uczestnicy kursów online mają dostęp do bogatych materiałów dydaktycznych oraz wsparcia ze strony wykładowców. Możesz liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów i wyjaśnianiu trudnych zagadnień.

Nowości:

W tym semestrze Szkoła Pascal stawia na nowości! Dołożone zostały kursy jednoroczne tj.:

• Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami
  • Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Na tym Szkoła Pascal jednak nie poprzestała, od września 2024 roku zostają uruchomione kursy krótkie które będą trwać od kilku godzin do 3 miesięcy. W ofercie znajdą się kursy:

• Stylizacja i przedłużanie paznokci metodą żelową i akrylową
  • Manicure hybrydowy
  • Zdobienie paznokci
  • Przedłużanie rzęs dla początkujących – 2 metody (1:1; 2D)
  • Laminowanie i lifting rzęs
  • Masaż relaksacyjny
  • Masaż bańką chińską
  • Makijaż dzienny i okazjonalny
  • Masaż Kobido
  • Fakturowanie z elementami obsługi programu komputerowego (stacjonarne)
  • Księgowość od podstaw (online)
  • Kadry, płace, ZUS (online)
  • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (online)
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Pierwsza pomoc pediatryczna
  • Kinesiology taping
  • Kurs plastyki sensorycznej
  • Arteterapia
  • Psychodietetyka
  • Trening umiejętności społecznych
  • Dieta wegańska i wegetariańska
  • Szybki kurs na spedytora
  • Mała przedsiębiorczość (zakładanie firmy)
  • Transport drogowy rzeczy i/lub osób
  • Obrót nieruchomościami na rynku wtórnym w pigułce
  • Przedstawiciel medyczno-farmaceutyczny
  • Podstawy prawa medycznego
  • Skuteczne techniki sprzedaży
  • Język angielski dla branży medycznej
  • Język niemiecki dla branży medycznej

Jak zapisać się na kurs?

Rejestracja na kursy online w weekendy jest prosta i szybka. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, wybrać interesujący Cię kurs i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nauka rozpoczyna się już we wrześniu, więc nie zwlekaj – zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!