Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Rekrutacja zimowa na kierunki policealne, liceum dla dorosłych oraz kursy zawodowe trwa

Z naszą pomocą Twoja kariera już wkrótce może nabrać tempa, a Ty wcale nie musisz czekać do września! Rekrutacja zimowa do liceum dla dorosłych, na kursy zawodowe oraz do szkoły policealnej Pascal wciąż bowiem trwa! Jest to więc To doskonała okazja dla wszystkich, którzy marzą o zdobyciu nowych kwalifikacji bądź wręcz zmianie swojej ścieżki kariery. Licea dla dorosłych oraz szkoły policealne Pascal przygotowały atrakcyjną ofertę edukacyjną, która nie tylko pomoże w rozwoju zawodowym, ale także umożliwi stosunkowo szybkie zdobycie wykształcenia.

Zacznij naukę w liceum dla dorosłych lub w szkole policealnej już w lutym!

Prowadzona przez nas rekrutacja zimowa jest doskonałą okazją do rozpoczęcia nauki jeszcze w lutym. Jeśli chcesz więc szybko zdobyć praktyczne umiejętności, nie przegap tej szansy! W ramach zimowej rekrutacji możesz zapisać się do naszego liceum dla dorosłych bądź też do szkoły policealnej na jeden z wielu atrakcyjnych kierunków zawodowych czy też roczny kurs. To jednak nie wszystko! W Pascal wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich kandydatów i oferujemy
bezpłatną naukę na kierunkach medycznych. To niezwykła okazja, aby rozpocząć karierę w ochronie zdrowia, nie obciążając swojego portfela.

Promocja dla żądnych wiedzy, którzy wezmą udział w zimowej rekrutacji do szkół Pascal

Zapisując się do jednej z naszych szkół policealnych, koniecznie zwróć uwagę na naszą promocję. Wybierając się na jeden z oferowanych przez nas kierunków, możesz zaoszczędzić aż 25% na opłatach za dodatkowy kurs zawodowy. To doskonała okazja, aby stać się jeszcze bardziej pożądanym kandydatem na rynku pracy. Szkoda byłoby więc zaprzepaścić taką szansę na rozwój bez nadwyrężania portfela!

Już dziś zapisz się do liceum dla dorosłych, szkoły policealnej lub na roczny kurs zawodowy!

Nasza zimowa rekrutacja na kursy zawodowe, do szkół policealnych oraz do liceów dla dorosłych Pascal może być Twoją szansą na rozwój! Szczególnie, jeśli nie chcesz czekać do kolejnego września. Nie zwlekaj, zadbaj z nami o swoją przyszłość już dziś!

aloesLawenda