Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Rekrutacja letnia trwa

Czas letni to idealny moment na podjęcie ważnych decyzji dotyczących przyszłości zawodowej. Nasza szkoła policealna oferuje szeroką gamę możliwości edukacyjnych, zarówno dla tych, którzy marzą o pracy w medycynie, jak i dla tych, którzy poszukują atrakcyjnych kierunków zawodowych. Nie zwlekaj — zapisz się już dziś i zacznij swoją edukacyjną przygodę z początkiem września!

Bezpłatne kierunki medyczne

Nasza szkoła policealna oferuje bezpłatne kierunki medyczne, co stanowi doskonałą okazję dla osób pragnących zdobyć wykształcenie w tej branży bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki temu możesz nie tylko zdobyć cenne umiejętności i wiedzę, ale również zaoszczędzić na opłatach za naukę. Zawody medyczne są bardzo poszukiwane na rynku, a absolwenci takich kierunków mają szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy oraz rozwój zawodowy.

Szeroki wybór atrakcyjnych kierunków zawodowych

Oprócz darmowych kierunków medycznych nasza szkoła policealna proponuje również różnorodne płatne kierunki zawodowe takie jak np. florysta, technik BHP, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekunka dziecięca, technik usług kosmetycznych i wiele innych. Nasza szkoła policealna oferuje również szeroki wachlarz kursów zawodowych, które pozwalają na zdobycie dodatkowych kwalifikacji i umiejętności. Jeżeli zdecydujesz się na zapisanie na kierunek, masz możliwość skorzystania z atrakcyjnej promocji — kurs będzie tańszy o 25%. To doskonała okazja do poszerzenia swojego portfolio zawodowego oraz zdobycia cennych kompetencji, które z pewnością przydadzą się w przyszłej pracy.

Rekrutacja letnia — nie czekaj, zapisz się już dziś

Nauka w naszej szkole policealnej rozpoczyna się we wrześniu, co daje wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji o wyborze edukacyjnej drogi oraz przygotowanie się do nauki. Warto jednak nie zwlekać z rekrutacją i zgłosić się już teraz! Zobacz dostępne kierunki oraz organizowane kursy i już dziś zacznij swoją przygodę z nauką — zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć sukces zawodowy!