Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Dalsza nauka bez matury jest możliwa

Matura nie musi być kluczem do sukcesu Coraz więcej pracodawców i branż zdaje sobie sprawę, że najważniejsze umiejętności, takie jak zdolność do szybkiego uczenia się, elastyczność i specjalistyczna wiedza, często nie są wynikiem tradycyjnej edukacji szkolnej. W wielu zawodach praktyka, doświadczenie oraz specjalistyczne kursy, choćby te dostępne w naszej szkole policealnej, mogą okazać się bardziej wartościowe niż dyplom maturalny.

Szkoła policealna – Twoja szansa na rozwój

Bez matury, ale z pasją i chęcią do nauki, możesz skutecznie kształtować swoją przyszłość zawodową. Szkoła policealna Pascal zapewnia atrakcyjne opcje edukacyjne, które umożliwiają zdobycie praktycznych kwalifikacji w krótkim czasie. Nasze programy są zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać Twój potencjał i przygotować Cię do szybkiego wejścia na rynek pracy.

Różnorodne kierunki i kursy dostępne w szkole policealnej

Nasza oferta to kwintesencja różnorodności. W szkole policealnej znajdziesz kierunki, które są odpowiedzią na potrzeby lokalnego rynku pracy. Możesz wybrać między takimi specjalnościami jak:

– asystentka stomatologiczna,

– technik sterylizacji medycznej,

– opiekun medyczny,

– terapeuta zajęciowy,

– technik masażysta,

– technik usług kosmetycznych.

Ponadto organizujemy ponad 50 kursów, które umożliwiają m.in. pracę na stanowisku specjalisty ds. transportu, spedycji i logistyki, pomocy nauczyciela przedszkola, arteterapeuty, specjalisty ds. e-commerce oraz specjalisty ds. kadr i płac. Nie pozwól, aby brak matury stanowił przeszkodę na Twojej drodze do zawodowego sukcesu. Rozpocznij naukę w naszej szkole policealnej i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć, wykorzystując dostępne tutaj możliwości.