Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Pascal wita Świecie!

Włączamy nową jakość… Szkoła Apis zmienia się dla Was w Szkołę Pascal

Wielka zmiana nadchodzi dla Szkoły Apis w Świeciu, która od teraz będzie znana jako Szkoła Pascal w Świeciu.

Szkoła Pascal, obecna w 25 różnych miastach w Polsce, jest jednym z liderów w dziedzinie szkół policealnych, liceów dla dorosłych oraz kursów zawodowych. Zmiana, którą teraz wprowadza, skupia się głównie na aspektach wizerunkowych, pozostawiając niezmienioną misję i wartości, które kierują działaniami szkoły.

Zaawansowane kierunki dla ciekawych świata

Sukces zawodowy zaczyna się od wyboru odpowiedniej ścieżki kształcenia. Pascal oferuje atrakcyjne kierunki, które przyciągają ambitnych i kreatywnych ludzi. Niezależnie od tego, czy interesujesz się kosmetologią, medycyną czy sztuką florystyczną, Pascal ma coś dla Ciebie!

W ofercie mamy BEZPŁATNE kierunki medyczne tj.:

– Opiekun medyczny

– Technik sterylizacji medycznej

– Technik masażysta

– Terapeuta zajęciowy

– Asystentka stomatologiczna

Kierunek zawodowy tj.:

– Florysta

– Technik Administracji

Kursy zawodowe sposobem na nowy zawód!

Na kursach jednorocznych kształcimy m.in. przyszłe wizażystki, pomoce przedszkolne, konsultantów ds. dietetyki, instruktorów ds. terapii i uzależnień. Dla osób które mają już zawód, ale chcą się doszkalać mamy szereg kursów krótkich które urozmaicą CV oraz dadzą możliwość rozwoju np.: zdobienie paznokci, przedłużanie rzęs dla początkujących – 2 metody, masaż bańką chińską, makijaż dzienny i okazjonalny, pierwsza pomoc przedmedyczna, kinesiology taping i wiele innych.

Wielkie wydarzenie 25 kwietnia 2024r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wielkim wydarzeniu, które odbędzie się 25 kwietnia 2024 roku w godzinach 13-19 na ul. Wojska Polskiego 135A w Świeciu. W trakcie tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wielu bezpłatnych atrakcjach, takich jak

– warsztaty pielęgnacyjne dłoni,

– kurs makijażu i pierwszej pomocy,

– animacje dla dzieci

– liczne konkursy.

To doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z ofertą Szkoły Pascal, ale także do uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach społecznościowych.

pietruszka-w-kosmetyceroza-w-kosmetyce