Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Kursy jednoroczne – dlaczego warto z nich korzystać?

Nauka w szkole policealnej to świetny sposób na dokształcenie się i zdobycie nowych umiejętności, przydatnych na rynku pracy. Kursy jednoroczne stanowią często pierwszy krok w kierunku zmiany zajęcia na takie, o którym od dawna marzysz.

Kariera w nowym zawodzie

Jesteś zmęczony obecną pracą? Chcesz zmienić branżę, ponieważ obecne zatrudnienie nie daje Ci satysfakcji? Zdobycie dodatkowych kompetencji pomoże w rozpoczęciu nowej kariery zawodowej. Z certyfikatem ukończenia kursu w szkole policealnej łatwiej znajdziesz zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Do wyboru jest wiele różnorodnych kierunków, które pozwalają zdobyć praktyczne umiejętności. Możesz uczyć się na przykład na bukieciarza, wizażystę, trenera personalnego czy animatora zabaw. Zajęcia odbywają się zaocznie, więc jesteś w stanie połączyć naukę z obecną pracą. Dzięki temu odpowiednio się przygotujesz zanim zaczniesz szukać nowego zatrudnienia.

Rozwój osobisty

Kursy jednoroczne są atrakcyjne także dla osób, które na razie nie myślą o zmianie pracy, ale chcą się rozwijać dla własnej satysfakcji. Jeśli brakuje Ci ciekawego zajęcia, chciałbyś nauczyć się układać bukiety, wykonywać profesjonalny make-up albo dobierać odzież do typu urody i upodobań, szkoła policealna to świetny pomysł. Zostając słuchaczem na jednym z naszych kierunków, możesz także poznać techniki masażu relaksacyjnego lub dowiedzieć się, w jaki sposób organizować czas dzieciom.

Przekazywana w szkole policealnej praktyczna wiedza przyda Ci się nie tylko w pracy zawodowej, ale również w życiu prywatnym. Chcesz dowiedzieć się nowych rzeczy na temat diety? Zapraszamy na kurs jednoroczny na kierunku Konsultant do spraw dietetyki. Jeśli natomiast lubisz zajmować się dziećmi i chcesz, żeby czas spędzany z Tobą był dla nich jeszcze ciekawszy, zapisz się na kurs animatora zabaw. A może zależy Ci na tym, żeby poznać tajniki makijażu i dzięki temu lepiej podkreślać atuty swojej urody? W naszej ofercie nie brakuje również zajęć w sam raz dla Ciebie.