Podczas tegorocznych targów edukacyjnych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu, przeprowadzaliśmy zabiegi kosmetyczne dłoni. Osoby, które z nich skorzystały i/lub były zainteresowane naszą ofertą edukacyjną, brały udział w losowaniu nagród. Do wygrania były bony na kosmetyki firmy Mary Kay o wysokiej wartości: 2 x 250 zł i 1 x 150 zł. Zwycięzcom gorąco gratulujemy!

IMAG0482IMAG0468IMAG0451 IMAG0466  IMAG0469_1

Wykonując zabiegi zwracaliśmy uwagę odwiedzających na darmowy kierunek Technik Usług Kosmetycznych, który od lat cieszy się u nas niesłabnącym zainteresowaniem. Dużo zapytań pojawiło się także na temat darmowych kierunków medycznych, jak Opiekun medyczny, Technik masażysta, czy Opiekunka dziecięca. Nie brakowało także pytań o kierunek Technik Administracji, czy Technik BHP. Każdy z odwiedzających targi mógł odnaleźć w naszej ofercie interesujący go kierunek. Wszystkim zainteresowanym odpowiadaliśmy na nurtujące ich pytania i podkreślaliśmy najważniejsze zalety wyboru naszej szkoły: całkowicie darmowa nauka i egzaminy, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, wysoka zdawalność egzaminów, atrakcyjne rabaty u partnerów,…

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wyraziły zainteresowanie naszą darmową ofertą edukacyjną. Zapraszamy i szczególnie zachęcamy do rezerwowania miejsc online.Liczba miejsc na każdym kierunku jest ograniczona!

Zabieg dłoni przeprowadzała Pani Paula Chodowiec z Firmy Mary Kay. Z nią też należy się kontaktować w celu skorzystania z 10% rabatu na produkty tej marki. Bezpośredni kontakt i więcej informacji o ofercie firmy, oferującej profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i makijażu znajdziecie na stronie internetowej naszego Partnera.

Moje_Logo_make_up

Zapraszamy do zapisów! Wśród osób zapisujących się w trwającej rekrutacji rozlosujemy wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych Partnerów! Szczegóły podamy wkrótce.