W najbliższą sobotę o godzinie 13.45 rozpocznie się około godzinne szkolenie przeznaczone dla Słuchaczek Szkoły Pascal w Grudziądzu na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Gorąco zachęcamy do udziału! Uczestniczki otrzymają certyfikat oraz wezmą udział w losowaniu bonów na kosmetyki marki Mary Kay. Do rozlosowania dwa bony: o wartości 250 zł i 150 zł. Tematyka szkolenia: zabiegi pielęgnacyjne dłoni oraz makijaż dzienny i wieczorowy.

Szkolenie przeprowadzone zostanie przez przedstawicielkę firmy Mary Kay. Na zakup kosmetyków tej marki nasi Słuchacze otrzymują 10 % rabatu. Należy tylko skontaktować się z Panią Paulą Chodowiec, którą Słuchaczki Kosmetyki poznają osobiście na sobotnim szkoleniu.

Apelujemy o wysoką frekwencję! 🙂 Powtórzmy: Po szkoleniu dla uczestniczek zostaną przygotowane imienne certyfikaty o jego odbyciu. Warto dołożyć dodatkowy atut do zdobywanych właśnie przez Was kwalifikacji 🙂 Dodatkową zachętą będzie zapewne konkurs. Kosmetyki o wartości 250 zł lub 150 zł czekają na dwie zwyciężczynie – ambitne Słuchaczki kierunku Technik Usług Kosmetycznych!