[:pl]Pomaganie jest dziecinne proste – takie hasło towarzyszyło nam podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku w naszej pracowni przy ul. Sowińskiego 77 Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „BĄDŹMY W KONTAKCIE” prowadziło zajęcia artystyczne: powstały piękne prace plastyczne oraz banner, który zaprezentowany została w telewizji.

Natomiast w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” nasi słuchacze i nauczyciele rozliczali wyszkowski sztab – dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i organizatorów w tym roku zebraliśmy rekordową sumę 116 588zł!!!!

Serdecznie dziękujemy osobom, które zaangażowały się liczenie – wykonaliście świetną pracę!!! Z całego serca Wam dziękujemy!!!