Zarezerwuj miejsce ON-LINE

ZAREZERWUJ MIEJSCE
W SZKOLE PASCAL!

Nauka w weekendy
Aplikacja mobilna dla słuchaczy
Posiadamy uprawnienia szkół publicznych
Zniżki u naszych partnerów
Liczba miejsc ograniczona!

Zapis on-line


JAK ZAPISAĆ SIĘ DO SZKOŁY?

Nie ma żadnych ograniczeń, wypełnij formularz, przygotuj dokumenty i zostań uczniem!Chcesz kontynuować swoją edukację na jednym z naszych kierunków? Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj sobie miejsce w pobliskiej placówce dokonując zapisu on-line! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego im szybciej wypełnisz formularz, tym większa szansa, że już wkrótce staniesz się słuchaczem jednej z naszych szkół policealnych lub liceów ogólnokształcących dla dorosłych. Wystarczy więc, że wybierzesz interesujący Cię kierunek oraz pożądane miasto i podasz nam swoje dane kontaktowe. Później to my skontaktujemy się z Tobą, żeby dopełnić reszty formalności. Pamiętaj też, że aby podjąć naukę w jednej ze szkół policealnych Pascal nie musisz mieć matury!

Zapisy on-line – zarezerwuj miejsce na wybranym kierunku bez wychodzenia z domu

Nasz formularz zgłoszeniowy stworzyliśmy z myślą o wygodzie przyszłych uczniów liceum ogólnokształcącego dla dorosłych oraz kandydatów na słuchaczy szkół policealnych czy też kierunków dostępnych w ramach kształcenia jednorocznego. Dzięki zapisom on-line możesz zarezerwować sobie miejsce w naszej szkole bez wychodzenia z domu, a nawet bez czekania na połączenie telefoniczne z sekretariatem.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zapisać się zarówno na jeden z naszych kierunków medycznych, jak również inny interesujący Cię kierunek zawodowy czy też do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Nasze szkoły zlokalizowane są obecnie w 24 miejscowościach w różnych częściach kraju, przy czym stale otwieramy kolejne placówki. Już tylko klika kliknięć dzieli Cię od dołączenia do grona naszych słuchaczy!