Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Oferta edukacyjna

Ofertę w naszej szkole Pascal podzieliliśmy na 4 główne bloki. Są to szkoły policealne z kierunkami zawodowymi, liceum ogólnokształcące dla dorosłych, szkoły policealne z kierunkami medycznym oraz jednoroczne kursy zawodowe. Zapisując się do jednej z naszych placówek jest w czym wybierać, ponieważ zapewniamy kursy na różnych atrakcyjnych kierunkach, przygotowujące słuchaczy do pożądanych na współczesnym rynku pracy profesji, tj. technik usług kosmetycznych, technik administracji, opiekun lub opiekunka dziecięca czy technik bezpieczeństwa i higieny pracy. Dla wszystkich, którzy szukają bardziej niestandardowej ścieżki zawodowej i chcą realizować się na niezwykle ciekawych stanowiskach, zalecamy rozważanie podjęcia nauki na kierunku technik masażysta, florysta lub terapeuta zajęciowy.

Pascal – szansa na rozwój dla każdego

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobyć nowe, przydatne na rynku pracy kwalifikacje. Do jednej z naszych placówek możesz zapisać się niezależnie od tego, czy jesteś osobą, która dopiero co ukończyła liceum ogólnokształcące, czy po kilku latach wracasz do edukacji. Nie ma u nas górnej granicy wieku – przyjmujemy wszystkie osoby, niezależnie od tego, ile mają lat. Nie wymagamy również posiadania matury. Warto jednocześnie zaznaczyć, że posiadamy placówki w całej Polsce, dlatego istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania znajduje się jedna ze szkół Pascal.

Zarezerwuj miejsce na wybranym kierunku już dziś!

Jeżeli zainteresował Cię któryś z kierunków prowadzonych przez nas w ramach jednego z czterech głównych bloków, nie czekaj! Już dziś zapisz się online i zarezerwuj sobie miejsce w gronie naszych słuchaczy – czy to w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych czy też w szkole policealnej bądź na jednym z naszych jednorocznych kursów zawodowych. Przygotowaliśmy obszerną ofertę odpowiadającą aktualnemu zapotrzebowaniu na rynku pracy, dlatego jesteśmy pewni, że wśród naszych kierunków znajdziesz ten, który pozwoli Ci rozwinąć Twoją karierę zawodową.