Zarezerwuj miejsce ON-LINE

ZAREZERWUJ MIEJSCE
W BEZPŁATNEJ SZKOLE!

0zł opłat
Nauka w weekendy
Aplikacja mobilna dla słuchaczy
Posiadamy uprawnienia szkół publicznych
Zniżki u naszych partnerów
Liczba miejsc ograniczona!

Zapis on-line


JAK ZAPISAĆ SIĘ DO SZKOŁY?

Nie ma żadnych ograniczeń, wypełnij formularz, przygotuj dokumenty i zostań uczniem!

NOWA SZKOŁA
NOWA JAKOŚĆ
w Twoim mieście!

ZAREZERWUJ SWOJE
MIEJSCE
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Zapis on-line


JAK ZAPISAĆ SIĘ DO SZKOŁY?

Nie ma żadnych ograniczeń, wypełnij formularz, przygotuj dokumenty i zostań uczniem!

zalety
pascal-formularz4

Nowoczesna szkoła dla dorosłych- nauka w przyjaznej atmosferze za darmo!
Szkoła policealna Pascal posiada placówki w 24 miastach. Ma w ofercie atrakcyjne kierunki (technik administracji, masażysta, asystent osoby niepełnosprawnej), zarazem zawody deficytowe na rynku pracy jak opiekun medyczny.
Już dziś wybierz swój kierunek, a szkoła zaoczna Pascal optymalnie i w pozytywnej atmosferze przygotuje Cię do wykonywania nowego zawodu! Z Pascalem nauka jest przyjemnością.
Elastyczne i innowacyjne podejście do edukacji
• Szkoła zaoczna, zajęcia weekendowe- edukację połączysz z pracą i wychowywaniem dzieci.
• Bez opłat- nie ponosisz kosztów, szkoła policealna Pascal wymaga jedynie chęci do nauki.
• Z uprawnieniami szkoły publicznej- otrzymasz zaświadczenia do różnych instytucji (ZUS, WKU).
• Nowy zawód w szkole policealnej Pascal już w rok- szersze perspektywy zawodowe w krótkim czasie.
• Przyszłościowe kierunki- część z nich to gotowy pomysł na biznes (np. technik usług kosmetycznych, florysta, higienistka stomatologiczna, masażysta).
• Bez matury- szkoła dla dorosłych potrzebuje tylko świadectwa.
• Elastyczne podejście do edukacji- nie musisz być na wszystkich zajęciach, możesz też bez konsekwencji zrezygnować z nauki w dowolnym momencie.
• Nowoczesna technologia- szkoła zaoczna Pascal wspiera słuchaczy innowacyjnymi rozwiązaniami (m.in. aplikacją).
• Doświadczona kadra- dla której na pierwszym miejscu jest człowiek.
Szkoła policealna jest otwarta na wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i posiadają średnie wykształcenie.
Szkoła policealna Pascal kształci przyszłą kadrę medyczną
W branży medycznej brakuje pracowników, a postępujące starzenie społeczeństwa będzie pogłębiać deficyt, dlatego już teraz zainwestuj w przyszłościowy kierunek medyczny. Szkoła dla dorosłych Pascal modelowo przygotuje Cię do wykonywania różnych zawodów medycznych, między innymi: opiekun medyczny, asystentka stomatologiczna, technik sterylizacji medycznej.
Wśród popularnych kierunków medycznych są również higienistka stomatologiczna i technik ortopeda. Szkoła policealna Pascal oferuje kształcenie w tych kierunkach. W świetnie wyposażonych w nowoczesne narzędzia i sprzęty pracowniach. Pod okiem doświadczonych wykładowców i praktyków.
Szkoła dla dorosłych otwarta na humanistów, umysły ścisłe i artystów
Bez względu na to, czy masz artystyczną duszę, czy wolisz liczyć pieniądze i zajmować się dokumentami, w szkole zaocznej Pascal znajdziesz idealny kierunek dla siebie. Wybór jest duży w każdym z miast, w którym szkoła dla dorosłych ma placówkę.
Lubisz pomagać? Chcesz pomagać? Chcesz wykonywać zawód związany z opieką nad słabszymi? Szkoła zaoczna to świetny sposób na rozwój kompetencji po liceum i podążanie w kierunku, który w duszy gra. W ofercie Pascala są takie kierunki jak: opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej. To zawody, które dziś są bardzo cenione, między innymi dlatego, że łączą szlachetną postawę pomocy z pracą.
Jeśli wolisz pracę biurową, to szkoła dla dorosłych również ma w ofercie popularne kierunki, dzięki którym zwiększysz atrakcyjność swojego CV. Mając dyplom Pascala, podczas pierwszej selekcji CV w procesie rekrutacji, masz większe szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Szkoła policealna Pascal przygotuje Cię do pracy w biurze. Wybierz tylko jeden z kierunków: technik administracji, technik archiwista, technik usług finansowych i pocztowych, technik BHP, technik turystyki wiejskiej.
Gdy doceniasz piękno, masz poczucie stylu, chcesz podążać za artystycznymi wizjami, zapisz się na kierunek florysta. Branża kwiatowa przeżywa obecnie rozkwit. Inna propozycja to technik usług kosmetycznych. Branża kosmetyczna to kolejna, w której zrealizujesz artystyczne wizje. Szkoła zaoczna Pascal kształci również w kierunku ochrony fizycznej i mienia. W zawodzie tym pracują nie tylko mężczyźni, coraz więcej jest kobiet.
Szkoła policealna Pascal ma placówki w 24 miastach
Darmowa szkoła zaoczna Pascal ma placówki w 24 miastach: Bydgoszcz, Chojnice, Ełk, Głogów, Grudziądz, Kutno, Legnica, Leszno, Lublin, Nysa, Ostróda, Otwock, Płock, Tczew, Wałbrzych, Włocławek, Wyszków, Zawiercie, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Częstochowa. Szkoła Policealna Pascal angażuje się w lokalne inicjatywy i wspiera różne akcje.

Zostań słuchaczem Pascala, szkoła dla dorosłych jest otwarta na wszystkich. Zrób pierwszy krok, a Pascal poprowadzi Cię w kierunku atrakcyjnego rozwoju kariery zawodowej.